Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorfájdalom, állandóan...

Gyomorfájdalom, állandóan csak ennék,pedig tele vagyok, picit fáj a mellem és ugy érzem mintha megjönne, pedig 24-én kell csak jönni a mensimnek. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetsz mert hasonlók a tünetek, de kicsit mintha korai lenne még. Várd meg,h. megjön-e és ha nem akkor vegyél egy tesztet.
2009. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Még PÉ-d sem volt,hogyan lehetnél terhes,ha meg volt,akkor még be sem ágyazódott(bár ez elég fura lenne,nagyon közel van a mensid),a tünetek amiket pedig leírsz,egy 5-6 hetes,ha mensitől számolom,akkor 8 hetes terhességre jellemzőek.

(Hacsak nem lettél terhes még decemberben,de ettől függetlenül megjött a mensid)

Bár én inkább arra tippelek,hogy most lesz PÉ-d,és azért van ilyen érzésed.Figyeld magad,ha a tünetek erősödnek,és a hasad is furán bekeményedik,tesztelj egyet,lehet hogy te vagy 10000-ből az egy,aki terhes mensi mellett.

2009. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!