Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye, hogy a teszt...

Van esélye, hogy a teszt tévedhet?

Figyelt kérdés
már 2hetet késik ...bár csináltam már 2-3 tesztet is,mégis félek,hogy mi van akkor,ha mégis terhes vagyok:S...kérlek irjatok,hogy mennyi lehet az esélye,annak,hogy a teszt téved-e?
2009. jan. 5. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha pozitiv lett a teszt,nem valoszinü h téved.az általába jót mutat.de sztem menj el orvoshoz is
2009. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3 hete késik és ma teszteltem halvány pozitívat!!!ne add fel tüneteid vannak?
2009. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tök egyszerü. menj el a nőgyógyászhoz Ő nem téved. ha terhes vagy 7 hetesnek kell legyél és már van szivhang. ha a tesztek negativak azért valószínű nem tévednek.
2009. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Akkor neked pozitiv lett a teszted , mert azt nem irtad meg?

Vagy negativ es felsz , hogy nem-e vagy terhes.

2009. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mind3 teszt negatív lett...bocs,elfelejtettem leírni
2009. jan. 5. 12:24
 6/9 A kérdező kommentje:
hja plussz 2hónapja vettem be sürgösségi tabit....befolyásolhatja?
2009. jan. 5. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinném,h. terhes vagy de menj el orvoshoz! Én eddig életemben 3 tesztet használtam, mind igazat mondott. Az első negatív lett kb.17 éves koromban :-/, a másik kettő pozitív lett ez kb.28 hete volt :-).


Üdv:

34 hetes kismami

2009. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) okozhatja a tabi,hogy késik a menzim?
2009. jan. 5. 12:58
 9/9 anonim válasza:

Szia!én kb.3 tesztet csináltam mind neg.lett és utólag kiderült 3 hó terhes voltam mind a 3-rom ho megjött pontosan. ikrek voltak az egyik méhen kívül a másik petevezetőbe az eggyik vezetőm így már nem működik.

Ez pont 1 éve volt most megint ugy érzem terhes vagyk szerinted lehet ez vagy aki tud v.mit írni kérem segítsen?

2009. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!