Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet-e két teszt?

Tévedhet-e két teszt?

Figyelt kérdés

Bocs,lehet,hogy furcsa a kérdésem,főleg,hogy már van két gyermekem,de még eddig sosem csináltam pozitív terhestesztet. (akkor sem,mikor valójában babát vártam)

Most csináltam két különbözőt és mindkettő pozitív lett,vajon mennyi az esély arra,hogy mindkettő téved?


2011. febr. 17. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs cisztád ami pozi tesztet produkál akkor 0% az esélye annak, hogy tévedett a két teszt.

GRATULA:)

2011. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi! EGy csíknak is oka van, kettőnek pláne! :) Ez bizony baba! :)
2011. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha van valami egyéb ok, ami miatt ezt mutathatja a teszt, akkor lehet, de tévedni biztos nem téved kettő!

Olvasd el a betegtájékoztatót, ha nem írnak ilyet benne, akkor biztos tényleg várandós vagy.

2011. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

0,01X0,01%- 1-a millióhoz hogy nem lennél terhes.

Veled örülök.

2011. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor úgy néz ki lesz kis tesó!Gratulálok
2011. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fals pozitív ritkán van nagyon, gratulálok!! Inkább olyan van, hogy terhesség van, de valamiért még nem mutatja a teszt!(dehát ezt ismered)

MÉg egyszer gratula!!

2011. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazából még szoknom kell a gondolatot,de a lelkem mélyén örülök :)
2011. febr. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!