Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ lett a tesztem ma...

Negativ lett a tesztem ma este (21. ciklusnap) meg mult penteken (18. ciklusnap) akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Ciklus 5.napjan ment el bennem a parom. Elvileg mar kimutatna a teszt.
2010. okt. 26. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
igen akkor már kimutatná. Nem vagy terhes.
2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jo, mert a parom most megsem akarna a babat. En meg itt vagyok osszetorve. Gyulolom az osszes hapsit. Az eletben tobbet nem leszek terhes. Egy gyerek eleg. :'(
2010. okt. 26. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, már tuti kimutatná, a ciklus 5. napján alapból alapból nem sok esélye van.
2010. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Azert biztos csak akkor lesz, mikor megjon.
2010. okt. 27. 09:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elneztem a tegnapi tesztet. Ma reggel megneztem, es ott van rajta a 2. csik szemmel lathatoan. Nem odakepzelem. Terhes vagyok. Es a melleim is egyre jobban fajnak. :(
2010. okt. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!