Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 38. ciklusnap után mutathat...

A 38. ciklusnap után mutathat még pozitívat a teszt? Már nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

mi a kérdés, én nem értem...

ha terhes vagy akkor bármikor mutathat pozitívat.. mikor volt peteérésed? hőd?

fejtsd ki jobban :)

2010. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 38. napon vagyok ma.Eddig a tesztek negatívak.Azt nem tudom mikor van peteérésem mert nem hőmérőzök meg nem is ovutesztelek.De ma reggel megmértem kíváncsiságból a hőmet és 36,6 volt.
2010. okt. 16. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:

hát a hőd alapján szerintem meg fog jönni.

én már 2x szültem, kíváncsiságból hőmérőztem és amikor terhes voltam átlagban 37.1 és e fölött volt.

DE! olvastam itt pont tegnap olyat akinek 36.1-és 36.5 között mozgott és terhes volt. emberfüggő a dolog. hátha....!

milyen hosszú egy ciklusod amúgy, mert ha 28 napos akkor ez már sok késés és menj dokihoz.

ha átlag mondjuk 30-35 és későn volt peteérésed akkor még bármi lehet. én szorítok neked :)

2010. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első voltam :)
2010. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
30 naposak a ciklusaim.De amúgy ez a reggeli hőm.Megmértem délután is amikor meg már 2 órája ültem a tv előtt meg sem mozdultam(szóval nem emelkedhetett a mozgás miatt)és akkor meg 37.3 volt.Tegnap meg ma teljesen olyan érzésem volt hogy mindjárt megjön,de semmi.
2010. okt. 16. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:

én mindeg szájban nyelv alatt mértem, higanyossal. nekem ezt ajánlotta a dokim. azért is jó szájban (vagy elvileg hüvelyben) mérni, mert az az igazi belső hő amire nem hat semmilyen külső kölcsönhatás. érted?

mérjél egyet reggel ébredés után még ágyban fekve nyelv alatt. majd írdd meg.

megyek aludni de délelőtt jövök ahogy a gyerekek engedik. megyek aludni :)

szia.

(első voltam megint :) )

2010. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia.Jóéjt.
2010. okt. 16. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:

EZ még azért nem jelent semmit! Egyébként végig mérted a hődet? Mert annak úgy van értelme. Ha most csak egyszer kíváncsiságból előkaptad a hőmérőt, abból még nem lehet semmit levonni. Akinek lent van az alaphője, az simán lehet terhes 36,8-cal is. Volt, aki kevesebbel az volt!

Tudod, amíg nem jön meg, van remény!

2010. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, máskor nem mértem, csak most kíváncsiságból.A ma reggeli hőm is 36.6 és a mai tesztem is negatív, de még mostanáig sem jött meg.
2010. okt. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!