Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? Ma 25....

Mikor tesztelhetek? Ma 25. ciklusnap, átlag! 31 napos ciklussal.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 16:37
 1/9 anonim válasza:
Attol fugg h mikor volt ovulaciod, en megvarnam a nemvart napjat, de meg az is elofordulhat h a nemvart utan csak egy hettel mutassa ki, ha mondjuk kesoi ovulaciobol jott ossze. szoval turelem, tudom nehez..
2010. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor volt tüszőrepedés, vagy hogy egyáltalán volt-e...
2010. nov. 24. 19:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma már 27.nap...fájdalmas mell, bő folyás, hő 37,2
2010. nov. 26. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van 10-es érzékenységüd akkor tesztelj reggel nyugodtan.Van esély hogy mutat valamit.
2010. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kerül semmibe szinte egy teszt. halvány lesz, de látszani fog

hajra

2010. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Úgy döntöttem, holnap reggel tesztelek egyet, az már a 29.nap lesz, bár nincs 10-es tesztem. A DM-ben lehet venni? MElyik 10-es? Bár nem biztos, hogy sikerül,és akkor marad egy no-name, ami elvileg csak az elmaradt mensi napjától ajánlott. De azért lehet h az is működik, nem?
2010. nov. 27. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:
A tüneteid jók, szerintem egy 20-as is mutatja. Vagy ha tudsz venni Clearbluet, az a tuti!
2010. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 31. napon biztosabb eredményed lesz.


Nekem 10-es teszt csak a 35. napon mutatta ki (35 napos ciklusnál), a 30. napon még nem.

tehát, ha esetleg még -, nem biztos, hogy nincs ott baba!


de én sem bírtam ki, teszteltem már 4 nappal korábban :)


Írd meg, mi lett!

2010. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, az a helyzet hogy délután volt egy adag rózsaszínem, úgyhogy meg fog jönni, az én szabálytalan, össze-vissza mensim, érdekes mód a 28.napon... Délelőtt a hőm még 37 felett volt, gondolom most már le fog esni, megjön a piros nyálkás és kezdődik elölről.. A mellem még érzékeny, ez is jól becsapott... Még nem görcsölök, de érzem a hasamon azt a bizonyos "nemsokára megjön" érzést..

olyan igazságtalan, hogy aki szeretne gyereket és bármit megtenne érte, szeretné, tisztességesen felnevelné, annak csalódások sorozata jár, aki meg nem akarja, eldobja magától annak meg persze hogy megtörténik... Elegem van...

2010. nov. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!