Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán baba van a dologba?...

Talán baba van a dologba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeptember 10-én meg jött és 24-én volt az ovum igen sűrűn együtt voltunk amikor kellet, előtte utána is. Október 10-én megint meg volt de nem olyan volt mint szokót. Szintén 23-24 körül volt ovum de sajna nem tudtunk együtt lenni:( . De a derekam fáj néha a cicimbe is beleszúr valamit, meg szeptember óta kisebb , megszakításokkal szúr a jobb oldali petefészkem, hüvelyem, és a méhem!
2010. okt. 26. 11:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
NA én akárhogyis nézem,az elsőn semmit nem látok:S
2010. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
akkor talán a második:S nem tom mi lehet. majd csak 3 án megyek dokihoz de egyéb tünetin is vannak:S
2010. okt. 26. 12:59
 13/18 anonim ***** válasza:

azért szerintem csinálj egy tesztet most is, ha baba van, akkor most erősen pozi lesz már!

A mensid milyen volt? Meddig tartott?

2010. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mik az egyéb tüneteid?

Csak, mert lehet, hogy baba, de az is benne van, hogy más okozza a tüneteket...

Nem tudom sajnos eldönteni, mert nekem tavaly a petefészek ciszta okozott szurkálást, aztán megműtöttek, majd azt mondták vizsgálat során, hogy megint van cisztám...nagyon elkeseredtem, mert nem tudtam elképzelni, hogy műtét után 2 hónapra rá, hogy lehet megint egy nagy(!!!) ciszta ugyanott, ahol az előző volt...Aztán mentem UH-ra mert megint szurkált a hasam és akkor mondták, hogy babát várok és attól fájt a hasam...

Az érdekes az, hogy azóta eltűnt a ciszta(elvileg), de attól félek, hogy ha megszületik a baba megint előjön..:(

Hát csak annyit tudok ajánlani, hogy maradj nyugodt, bármennyire nehéz és reménykedj, hogy minden rendben!!!:)

2010. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Álmos vagyok, néha hányingerem van meg félóránként járok reggel pisilni de délután már nem "begörcsöl" valamelyik végtagom..nálam a normális mensi napjai -2-3 nap...de most nagyon rossz volt mert előtte barnáztam amit nem szoktam utána egy kis vérzés , megint barna aztán mensi 5 napig..mi fene lehet? cisztával már engem is műtöttek de nem ezek voltak a tünetek... felázva se lehet mert akkor csípne a pisi..
2010. okt. 26. 13:48
 16/18 A kérdező kommentje:
meg néha olyan nyomást érzek a méhem be minta megrúgna valaki de igen tompa....az tudom, hogy ha baba is van a dologba akkor nem lehet érezni a mozgását....
2010. okt. 26. 13:51
 17/18 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet.Ha lehet ma vagy holnap reggel.Azon már jobban kimutatná.Írd meg mi lett ha csináltál.Sok sikert
2010. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rendeben van majd megírom de szerintem majd jövőhét tesztelek megint...köszönöm a válaszokat
2010. okt. 26. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!