Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet nem állandóan a...

Hogy lehet nem állandóan a babára gondolni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már 2,5 éve szeretnénk babát, év elején sikerült teherbe esnem, de sajnos elveszítettem őt. Kivártuk a három hónapot, utána nekiálltunk próbálkozni. Egyszerűen nagyon türelmetlen vagyok. Nagyon akarom ezt a babát és nem tudok másra gondolni, pedig sejtem, hogy ezzel a görcsöléssel megint nehezítem a teherbeesést, mégis minden szabad gondolatomat ez tölti ki, hogy mikor fog sikerülni, vajon ebben a hónapban végre sikerül-e, mikor lehetek végre anya. Hogy lehet ez ellen védekezni? Mit lehet tenni?
2010. okt. 26. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Ha ennyire akartok gyereket, mért nem mentek el a pasiddal egy lombik programra. Mondjuk drága, úgy 200ezer Ft körül van mindenestül, de gyorsan megcsinálják. Beléd raknak egy megtermékenyített petesejtet, 1-2 hónap mulva már a hasadban lenne a baba. 5x lehet próbálkozni, annyit támogat a TB, aztán már milliós ára van.
2010. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem rögtön lombikkal kéne indítani!

Hasonló cipőben járok/unk mi ti,én próbálok a munkámra koncentrálni,meg lefoglalni magam egyéb dolgokkal!

Bízz benne hozzátok is jönni fog a gólya akkor amikor nem számítasz rá!Én ebben bízom!

2010. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy éve még úgy volt, hogy lombikoznunk kell, mert kiderült az ok, hogy miért nem jön össze. Azóta a férjemet megműtötték és javultak az eredmények, ráadásul egyszer már teherbe is estem. Ilyen előzmények után és mert már egyszer sikerült spontán teherbe esnem, most nem javasolnak semmilyen beültetési módszert (se inszem, se lombik), csak várjunk. Na ez a része megy legnehezebben. :-( Próbálom lefoglalni magam, de ha meglátok egy gyereket, vagy meghallok egy történetet, amiben gyerek van, rögtön rámtör és akkor órákig nem tudok túllépni rajta. :-(
2010. okt. 26. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legelső válaszólóhoz hozzáfűzném, hogy azért a lombik nem ilyen egyszerű! Az sem garantálja a sikert, ráadásul rettentően megterheli a női szervezetet! És nem mindenkinek van rá 200-300.000 Ft-ja!


Amúgy megértem a problémát, sajnos én sem tudok elvonatkoztatni. Picivel több, mint 1 éve nem jön össze. A munkahelyemen sajna bőven van időm ezen rágódni, nem tudom kikapcsolni az agyam...

2010. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos mi is hasonló cipőbe vagyunk. Másfél éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Most vagyunk elég nagy döntések előtt, hogy merre induljunk. Anyagilag mi se vagyunk nagyon elengedve, és ha elindulsz egy meddőségi központba bekerülsz a mókuskerékbe és nincs megállás. Nekem személy szerint a szívem szakadna meg ha tudnám hogy probléma van, és csak a lombik a megoldás. De tény hogy nehéz nem erre gondolnom. Bízom benne, hogy a másik gond megoldüdik, és nem lesz szükség lombikra. Neked meg sok sikert kvíánok, és hidd el össze fog jönni.
2010. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehagytam ha csak a lombik a megoldás, nincs arra pénzünk hogy továbbmenjünk:(
2010. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!