Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet nem babára gondolni...

Hogy lehet nem babára gondolni, mikor szeretnénk? Úgy értem, állandóan azt hallom, ne akarjátok görcsösen?

Figyelt kérdés
Na most mit jelent "görcsösnek" lenni? Ha a pároddal elterveztétek, hogy jöhet, persze hogy szeretnéd mielőbb a babót, nem? És mikor megjön a menzesz, kicsit szomorú leszel, h megint nem jön össze... de nem adod fel, újra próba jön! Ilyenkor sztem a szeretkezés is más - persze a lehető legjobb értelmében! :) Inkább türelmetlenségről van szó, nem? Olyan sok negatív dolgot hall az ember, és talán ezért aggódunk! Pedig egy év próbálkozás teljesen rendben van, állítólag?!
2008. aug. 13. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk szinte kerek 7 év után jött, de úgy hogy már nem nagyon működött a házasság sem, már épp elkezdtünk beszélgetni erről a különélésről, és erre kiderült hogy terhes vagyok, hát szerintem itt mi már tényleg letettünk a gyermekáldásról, de minden rendbe jött, újjá éledt a szerelem is!

Na most nem azt mondom hogy kezdj el pakolni, de mi már tényleg feladtuk, és valóban akkor lettem terhes amikor mégcsak szinte nem is akartam már!

De most ez akkora boldogság nekünk, hogy szinte fel sem bírom dolgozni, állandóan csak rá gondolok, de szinte már görcsösen, rengeteget sírok, rengeteget aggódom, olyan apróságokon h anyáék pl. kinevetnek! Na ilyenkor viszont robbanok, hogy hogy nevethetik ki az én kislányom, persze nem őt nevetik, csak ha róla van szó, elborul az agyam, és foggal-körömmel védem, de igazából nincs kitől :D

Sok sikert nektek, ha egy év után sem jön, akkor mindenképp vizsgáltassátok ki magatokat!

2008. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: 35. hetes kismama
2008. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és minden szépet és jót kívánok Nektek!
2008. aug. 13. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!