Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hetem van a szülésig....

3 hetem van a szülésig. Nagyon várjuk a Kicsit, de csak arra tudok gondolni állandóan, hogy mi lesz a 23 hónapos kislányommal nélkülem, meg velem nélküle?

Figyelt kérdés
Az apukáját is nagyon szereti, meg a szüleim is itt laknak a szomszédban, így néha meg tudom nyugtatni magam, hogy ő jól eljátszik majd nélkülem is, de hogy én hogy tudnám majd (és most) a saját gondolataimat másra terelni, azt el sem tudom képzelni. Folyton arra gondolok, hogy nem akar majd hazamenni a kórházból, hogy sírni fog, hát már most megszakad a szívem. Komolyan attól tartok, hogy nem lesz tejem (őt 14 hónapos koráig szoptattam) annyira ideges leszek. Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy ne hozzák be a kórházba, szerintem az egyikünknek sem lenne jó, vele 5 napot voltam bent. Légyszi írjon, akinek van ilyen tapasztalata. Köszönöm.
2008. aug. 21. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanebbe a cipőbe jártunk nemrég mi is.Már 7 hetes a kicsibabánk,és sokkal jobb volt a helyzet mint azt hittem.Pedig az én lányom nem nagyon maradt el eddig senkivel nélkülem,nem is szoktam másra hagyni.Még az apukájával sem szokott hosszabb időre kettesben maradni,pedig nagyon szereti.Egyetlen alkalommal volt hiszti a kórházba,hogy nem akart otthagyni,az is már a liftbe,szerencsére nekem csak mesélték.

De mikor hazajöttünk a kórházból,nem engedett a drágám apának semmit csinálni,nem etethette,nem fürdethette...stb...mindent csakis anya.

De már ez is változik,lassan megszokja a helyzetet,a tesót szereti nagyon,puszilgatja dajkálja,nem vészes a féltékenysége.

Ha elfogadsz egy ötletet,vegyetek valami játékot aminek örülne a csemete,és azt kapja a kistesótól ajándékba mikor hazamentek a kórházból.Nálunk jó indítás volt,nagyon örült neki.Az a pár nap meg hamar elmegy ne aggódj,nem kell idegeskedni.


Minden jót nektek,üdv.

2008. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató választ. Az ajándékot már be is szereztük :) Hány napot voltatok kórházban a Kicsivel?
2008. aug. 21. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

5-öt,mert sajna megcsászároztak.

Azt kicsit nehezen vette tudomásul az elején,hogy nem emelgethetem,de megtaláltuk mindig a módját a szeretgetésnek.Egyébként nekem is mindig ő járt a fejembe,hogy mi lesz vele nélkülem abba a pár napba.

Igaz még most is megkérdezi majdnem mindennap,hogy "ugye nem mész többet a kórházba?"

Most mindennek,mindenkinek van anyukája,még mikor a mamival virágot szedtek,annak is kellett anyukát szedni ügyelve az arányokra,hogy nagyobb legyen mint a kislánya:)))Szerintem amúgy minden gyereket megvisel kissé a tesó érkezése,de én rosszabbra számítottam,örülök,hogy jobb a helyzet.

Remélem nálatok is így lesz.

2008. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, de drága lehet :) Köszönöm mégegyszer, remélem nálunk is minden rendben lesz!
2008. aug. 21. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán fogja viselni és te is. Ezeknek a kicsiknek szerintem nagyon különleges érzékük van az ilyen helyzetekhez. Pontosan tudni fogja mi történik, főleg, ha el is mondod neki még addig többször. Nekem 17 hónapos volt a nagyobb, amikor a picit szültem. Én is féltem, hogy mi lesz velem, vele, aztán minden simán ment. Mamák ide-oda vitték, jött látogatni, megmutattam neki a kistestvérét, aztán hazament és várt engem. Ne aggódj.
2008. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!