Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehéz tárgyak emelgetése és...

Nehéz tárgyak emelgetése és forró fürdő miatt tényleg el lehet vetélni?

Figyelt kérdés
Szóval, a lényeg hogy a bnőm úgynézki terhes, és mivel 18 alatt van, azt szeretné semmikép megtartaniés azt se h az anyja megtudja, és kitalálta hogy ezekkel a módszerekkel elvetél (emelgetés, forró fürdő, erős nyomás a hasra)..Mondtam neki a 72 órás tabit, de erre közölte h azt is megtudná az anyja..így most ezvan..és ebből gondolom elég nagy baja lehet..nem?:S
2009. jan. 4. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
amúgy, ha esetleg elvetélne, akkor annak is vannak tünetei, amik eléggé feltűnőek, de ha már egyszer amúgy is ennyire sötét a barátnőd, akkor dugjon föl magának egy kötőtt, régen így csinálták az abortuszt.
2009. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
uhh:S:S..ha kötötűt akartál irni , és jól értem:S de ha tegyük fel..mégis sikerül elvetélnie, vérmérgezése biztos hogy lesz?
2009. jan. 4. 20:16
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, a 20.09 válasza csak egy vicc...
2009. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sőt nagyobb baj is lehet!!!! csinál tesztet??? biztos , hogy terhes??? mikor történt az aktus?? Késik a mensije?? / a kötőtűt felejtsétek el abból csak nagyobb baj lenne!!! ez rossz tanács volt kedves "segítő" /
2009. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
dehoogyis..azért a kötötűset nem vettem komolyan..a pontos dolgokat nemtudom..azt mondta h kiszámolta és már biztos h terhes..
2009. jan. 4. 20:33
 16/19 anonim ***** válasza:

szia a 72 óürás tabit miért venné észre az anyja, nem kell ahhoz szülői engedély hogy felirassa, menjel el dokihoz és mondja el mi történt ott a doki felirja, a pénzt összedobjátok rás kiváltjátok és beveszi, a szülő pedig nem tud meg semmit, a vérzést is el lehet titkolni.


amúgy ezek a házi dolgok nem jönnek be a barátnőm régen próbálkozott vele de semi eredménye nem lett csak egy fogyatékos baba

2009. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hete voltam abortuszon, és előtte én is próbálkoztam ilyen dolgokkal.

Emelgettem, forró fürdőbe ültem, és egyáltalán nem vigyáztam magamra. Egyik házipraktika sem jött be!

De tényleg még ha sikerül is neki ilyen módon elvetélni, utánna akkor is dokihoz kell mennie, és valószínűleg egészségügyi kaparást csinálnak. Az meg olyan mint egy abortusz, és még az anyukája is megtudja. Szóval szerintem jobb lenne ha elmondaná neki.

2009. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se próbáljon házi praktikákat. Volt már arra példa, hogy az ilyen butaságok ellenére mégis megmaradt a gyermek, és egy sérült, fogyatékos, szellemileg-testileg visszamaradott gyermeket hozott világra az illető. Kérdezd meg a barátnődtől, hogy igazán ezt akarja? Vállalja a felelősséget, ha a szülei kell felneveljék és mindenüket (beleértve a barátnőd leendő jövedelmét és energiáját is) arra fogják költeni, hogy kezelésekre, orvosokhoz hordják a raterdált gyermeket? Hogy akkor mit fog majd kapni egy életen át a szüleitől, ahhoz képest semmi sem lesz az, ha most elmondja, és vagy egészségügyi keretek között elveteti, vagy szül egy egészséges babát.
2009. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
végülis terhes volt a barátnőd? Ha igen, mi lett a következménye?
2011. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!