Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehéz tárgyak emelgetése és...

Nehéz tárgyak emelgetése és forró fürdő miatt tényleg el lehet vetélni?

Figyelt kérdés
Szóval, a lényeg hogy a bnőm úgynézki terhes, és mivel 18 alatt van, azt szeretné semmikép megtartaniés azt se h az anyja megtudja, és kitalálta hogy ezekkel a módszerekkel elvetél (emelgetés, forró fürdő, erős nyomás a hasra)..Mondtam neki a 72 órás tabit, de erre közölte h azt is megtudná az anyja..így most ezvan..és ebből gondolom elég nagy baja lehet..nem?:S
2009. jan. 4. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A 72 órás tabi közvetlenül aktus után ér valamit.

Miből gondoljátok, hogy terhes???

Van pozitív teszt? Elmaradt a menstruációja? Doki látta már?

Ha tényleg terhes, akkor nagyon buták és vakmerőek vagytok, ha ilyen házi "praktikákat" vesztek igénybe.

A barátnődnek üzenem, gondoljon arra, hogy esetleg később ő maga szeretne majd teherbe esni, nehogy a mostani "házi abortusz" valami káros hatással bírjon a későbbi fogamzásra.

Szomorú, hogy míg nagyon sok nő mindent megadna egy babáért, addig mások így tudnának játszani ezzel a dologgal.

Szex előtt kellett volna gondolkozni...

2009. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát már bocs, de inkább a tabi! És ha nem vetél el? Ráadásul a tabitól megjön neki, a vetélés pedig nem zárja ki, hogy kórházba kerül, akkor meg az anyukája úgyis megtudja! Ha még belefér az időbe, próbáld rábeszélni a tabira!!!

Jó hogy legalább te észnél vagy, nem biztos, hogy ez a lány megérdemel téged...

2009. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
upsz..elgépeltem..szóval az első sorban azt akartam irni, és mivel 18 alatt van,nem szeretné semmikép megtartani és azt se hogy az anyja megtudja.
2009. jan. 4. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Akár meg is halhat,megrepedhet a méhe,belsővérzés stb... meg utánna úgyis el kell mennie küretre,mert a benn maradt magzatiszövetektől szepszist kaphat.azaz vérmérgezést...

Abba meg egész biztos belehal. Ha már biztos hogy terhes, akkor a 72.órás tabi már felesleges. Úgyhogy mindenképp kórházba kerül(jobb esetben)

2009. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez nagyon gáz! Mért nem gondolkodott elöbb?? De ez nagy felelőtlenség ha így akar elvetélni! És biztos hogy terhes egyáltalán?
2009. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát onnan tudja h nem védekeztek..én nem a pasija vagyok, hanem a bnője..cs egyszerűen féltem.próbáltam rávenni 72 órásra..dehát..ottvan az anyu probléma..igazából sztem igyis ugyis megtudja..cs én nem voltam ezekben biztos h tényleg ellehet így vetélni..ezért kérdeztem, illetve hogy milyen következményei lehetnek...szóval akkor ha így folytatja kórházba kerül....köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. jan. 4. 19:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Így kerűl csak igazán kórházba! De amúgyse biztos hogy terhes!Attól hogy nem védekeztek! Nem biztos hogy peteéréskor voltak 1ütt!
2009. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
ez most mar mind1 de en nem ertem h a 72 oras tabit miert tudta volna meg az anyuja? tudtommal szemelyi nelkul adjak. es ha megis fel h megkerdik hany eves, kerjen meg 1 idosebb baratnot akiben megbizik. az anyuja max annyit latott vna h rosszul van, de ezt foghatta vna hulesre v akarmire is.
2009. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha 72 órán belül van, irány azonnal az orvos, az anyja NEM FOGJA MEGTUDNI!

Miért tudná meg? Nem kell hozzá szülői díszkíséret, sőt, még értesíteni sem fogják.

Legyél jó barátnő, és kísérd el, ha még 72 órán belül van.

2009. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen..én próbálom rávenni..mert ezt igazán énsem értetten hogy tudná meg az anyja..dehát:S....csak valahogy éreztem hogy amiket most csinál..nem nagyon tesz jót vele saját magának..erről is már megpróbálam lebeszélni..dehát eddig nem nagyon sikerült...
2009. jan. 4. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!