Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat szellemcsíkot a...

Miért mutat szellemcsíkot a tesztem? Milyen véleménnyel vagytok a Lily tesztről?

Figyelt kérdés
Először is Pénteken mindenképp tervezem, hogy megyek dokihoz. Utoljára okt. végén volt menstruációm, azóta semmi. De közben volt vérfoltozás egyszer nov. 1-én és most dec.27-én aminél azt hittem megfog jönni, mivel eléggé erős menstruációs görcseim voltak, de csak amolyan véreres nagyon nedves folyásom volt kb. 1,5 napig utánna mintha elvágták volna. Most csináltam egy Lily tesztet, de csak szellemcsíkot látok rajta halványan, de kivehető...én látom rajta.
2009. jan. 4. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lilyvel már én is sokszor jártam úgy, pl legutóbb ma is! Nnna nem is veszek többet ilyen fajtát!
2009. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!