Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet a szellemcsíkot és...

Hogy lehet a szellemcsíkot és a pozitív tesztet megkülömbözteti?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 nap múlva csinálj újat. Mitlátsz? Nagyon halvány? Csak forgatva látod? Tedd le az asztalra nézz rá felülről, ha ott van akkor GRATULA!!!

3hós kisfiú anyukája

2009. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Úgy hogy csinálsz még egy tesztet, vagy kettöt vagy hármat....

Csinálj egyet ma, egyet holnap és egyet holnap után, és tuti megtudod majd hogy szellemcsík vagy terhesség miatt van két csik a teszteden!

Nyugodj meg! Ha baba van a pocakodban akkor az ott is marad, nem megy el holnapra se, és holnap utánra se!

2009. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked a teszted van egy pár kérdéssel lentebb?
2009. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezen az oldalon átható a pozitív és a szellemcsíkos teszt is.

[link]

Nálad hogyan jelent meg? Nálam volt már szellemcsík. 1 órával később jelent meg és csak a fényben volt látható, és inkább fehéres volt.

Remélem tudtam segíteni. Drukkolok, hogy pozitív legyen!

2009. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az az én kérdésem volt:-)))

[link]

2009. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én látok valamit, de szerintem vegyél másik tesztet a Qupido teszt nekem bejött ez elég érzékeny, de az is lehet hogy nem mutat semmit, nekem kimaradt mensi után 4 nappal is elég halvány volt.

azt hiszem én voltam az 1. válaszoló, és a kérdező :)

2009. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a belinkelt képen látom a vonalat, nekem ez nem szellemcsíkosnak tűnik, hanem pozitívnak. Nekem a múlt hónapban volt szellemcsíkos tesztem. Onnan tudom, hogy az, mert tényleg inkább fehér színű és csak forgatva a fény felé tartva lehetett látni csak. Ha felülről lefelé néztem, akkor láttam a vonal kezdeményt, de érdekes, hogy a párom nem látta, de ő nem is nézte meg annyira. Csak ránézett a tesztre és nem látott vonalat, de a szellemcsíkosban pont az a lényeg, hogy szemből nem látod, csak oldalről, vagy felülről lefelé.
2009. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!