Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár óra után eltűntek a...

Pár óra után eltűntek a csíkok a tesztről. Miért?!

Figyelt kérdés

Tegnap reggel nagyon halvány pozitívat teszteltem 25-ös One Steppel. Ma reggel megismételtem, és már pár mp múlva látszódott a T-s csík, aztán még percek múlva is:).

Aztán pár óra múlva mutattam volna apának, és sehol semmi! Vagyis a T-s csík nagyon halványan látszik, de a kontrollcsík semennyire!

Az attól még tuti pozítív, ugye? Az első pár perc számít? Csak ilyet még sose tapasztaltam, mindig inkább erősödtek idővel a csíkok.


2010. okt. 23. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez furcsa.


én eddig életemben ötször teszteltem ebből három különböző teszttel mindegyik tesztcsik -nem kazettás- de se nem erősödött se nem halványodott a csik évek hónapok múltán se.


talán gyártási hibás. ha ott van a terhességet igazoló csik a 2. akkor igen babás vagy de a csik "felszivódását" nem tudom mire vélni.

2010. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy eltünt, de azt hiszem csak pár nappal kéősbb, jól eltettem a kisfiam babanaplójába emlékként erre nem látszik rajta semmi már...
2010. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, eddig én is ezt tapasztaltam. A fiam tesztjei máig megvannak, és szinte ugyanolyanok. Hát, ezt a mait nem teszem el emlékbe:P.

Elmegyek, veszek ma még tesztet, de tök idegesítő, hogy nem tudok már egy normálisat tesztelni:S.

2010. okt. 23. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lilly tesztet venni nekem az van beragasztva és látszik rajta a csik. - bár sötét helyen van.-
2010. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fotózd le a tesztet:)

én igy tettem el,bár megvan az eredeti,de féltem h eltünik majd a csík...de nem tünt el már lassan 3 éve.

2010. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:).

A vicc, hogy a fiamnál is eltettem egy ugyanilyen tesztet, és gyönyörűen látszik, azért is vettem ezt, gondoltam megbízhatom benne...

Ma veszek egy Gabrielt, meg akkor egy Lilly-t, csak most meg az a zizim, hogy nappali pisiből negatív lesz, akkor meg le leszek törve, mint a bili füle:S.

Tudom, várni kéne reggelig, de a tegnapi meg nagyon halvány volt, szóval napok óta a tuti eredményt kajtatom már...

Majd megírom mi volt. Addig meg nem iszom, és nem pisilek, csak koncentrálom szépen a vizeletem:D:D:D

2010. okt. 23. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma max. csak ügyeletes patikában tudsz tesztet venni! Tudod, okt. 23. van. :)

De nagyon drukkolok, hogy szép két csíkod legyen! :)

Egyébként én még nem hallottam ilyenről, hogy eltűnjön a csík. Anno 4 tesztet csináltam, még mindegyik tökéletesen látszódik. Bár, ezek patikás tesztek voltak. Lehet, hogy tényleg hibás volt az előző.

2010. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap megjött:(. De biztos, hogy baba volt, csak preklinikai, és el is ment menszivel sztem:(.

Sebaj, majd legközelebb;).

2010. okt. 24. 11:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom!

De talán vigasztal, hogy a természet bölcs.

A következő biztosan erős, szép baba lesz! :) Szurkolok a sikerért!

2010. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!