Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Min. Mekkorának kell lennie...

Min. Mekkorának kell lennie az érett tüszőnek fogantatáshoz?

Figyelt kérdés

Ma voltam UH-on, 10. napon vagyok, 14 mm-es tüszőt mért, azt mondta kicsi, de hétvégére még érhet. Kb. mekkorának kellene lennie az ovura? És a nyálkahártyának milyen vastagnak kell lennie, hogy be tudjon ágyazódni a baba? Most 9 mm volt nekem. Ez változik még a ciklus folyamán?

Volt bevérzésem menzi után, azért voltam dokinál, hogy megnézzen minden rendben van-e és megkérdeztem a méreteket. Reménykedhetek, hogy hétvégére megérik és talán sikerülhet? Vagy a bevérzés (3 napja barnázok és még látott vért az UH-on) miatt lehet, hogy tolódik a középidőm is? Lehet, hogy egy hét múlva lesz csak nem hétvégén? Már régóta próbálkozunk.


2010. okt. 20. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a tüsző mérete kb. 18 mm-től jó, a méhnyálkahártyának meg minimum 8 mm-esnek kell lennie a ciklus végére (viszont ha meg túl vastag, abba megint nem tud beágyazódni).
2010. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu! október 12-én voltam nődokinál: 23 mm nagy tűszőm volt, és 5 mm vastag a méhnyálkahártya. Nekem erre azt mondta, hogy nagyon szép és tessék próbálkozni. Biztatott, mert 7 hónappal ezelőtt elvetéltem.
2010. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt stresszesebb hónapod? Vagy valami hirtelen változás az életedben? Lehet hogy ezek attól vannak.
2010. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, igen, stresszelünk nagyon az elmúlt fél évben, mióta próbálkozunk (nem emiatt, sajnos sok minden összejött ebben az évben). Mondtam a dokinak, valószínű felborította a ciklusom. Szerintetek mikor lesz peteérésem? 10-től számolva mikor először megjött és most hétvégén vagy kitolódik a bevérzés miatt?
2010. okt. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!