Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április 1-én volt pé-m és...

Ha április 1-én volt pé-m és sikerült a baba, akkor a teszt már kimutatná? És a méhnyh-nak kb. ilyenkor már mekkorának kell lennie?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a beágyazódásnak 15-16 nap alatt már be kellett fejeződnie és a nyh. az nem most kezd el vastagodni, hanem már eleve meg is van ilyenkor, mondjuk 10 fölött. Sokat kérdezek, tudom, de nagyon izgulok, szeretnék terhes lenni!
2009. ápr. 17. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de ilyenkor már késik, vagy neked maratoni ciklusaid vannak pcos vagy?
2009. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bőven befejeződik ekkorra a beágyazódás. Tesztelj!
2009. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 1-én volt. hétfőn kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Nem merek tesztet csinálni? Te mikor csinálsz? Jelezzél. hogy mi van! Szorítok :)
2009. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teszteljetek, az idegesség koraterhességben sokat árthat! Komolyan.
2009. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem maratoni a ciklusom, hanem késői pé-m van. 30-32 napos a ciklusom és most a 35. napon vagyok, de a teszt neg. lett még tegnapelőtt. 1-én volt nyúlós folyásom. Ma reggelre a hőm37,1-re ment fel 36,9-ről és a teszt mégis neg. Meg uh-on megnézett ma a doki és azt mondta, hogy nem terhességnek látszik a nyh. tök normális. Nincs megvastagodva, ezért kérdeztem, hogy ilyenkor már mennyinek kellene lennie. Kezdek elkeseredni, mert annyira szeretném, de uh-val már biztosan vastagabb lenne a nyh. Csak nem értem a többit, a hőt, a sok pisilést, a cicifeszülést. Jó tudom , ezekből sokminden megelőzi a mensit is. De nem is késett még soha a mensim, mindig rendszeres volt.
2009. ápr. 17. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy nem jól érezted a pé-t, és mégis babás vagy, nagyon drukkolok, az uh-n meg lehet, hogy azért nem látszott csak, mert tényleg nagyon későn volt pé-d. sajna mást nem lehet csinálni, csak várni....de bízom abban, hogy nem jön meg neked.

ha mégis megjön én csináltatnék azért egy hormonvizsgálatot, mert a tünet és a késői pé lehet valami egyéb ok miatt is.

első voltam.

2009. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a bíztatást, jövő hétig várok, de egyszerűen nem érzem, hogy meg fog jönni, vannak mensis görcseim, fájt jó ideig a petefészkemnél jobb oldalon, ma már a méhem inkább, feszül a hasam, de mindig szoktam előtte barnázgatni, de most semmi, csak sűrű, fehér krémes folyás. Ha nem jön meg, akkor hétfőn újabb teszt és akármi lesz, orvoshoz megyek, mert az is izgat, hogyha nem baba, akkor miért nem jön meg. Főleg úgy zavar, hogy babát szeretnénk, erre itt nekem ki tudja, hogy mi bajom van.
2009. ápr. 17. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is elsején volt peteérésem,16.napon,és 3 napja pozitívak a tesztek.Tünetem nem sok,folyásom semmi,néha fáradt vagyok,fáj egy picit a derekam,meg a hasam,de nem nagyon.A höm 36.9négy napja.
2009. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló, akor én már biztos nem vagyok babás, bár az én hőm is 36,9-37,1 között van, nekem is enyhén fáj a hasam, a derekam, de sajnos az uh szerint mensi lesz, 2 hetes késéssel kb.
2009. ápr. 18. 07:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is elsején volt peteérésem, és már hétfő óta késik. Fehér folyásom van sok pisiliési ingerem, irtó fáratd vagyok, 36.9 a hőm folyamatosan, néha sajog a derekam, ma vettem tesztet. A napokban megcsinálom remélem pozítiv lesz.:)
2009. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!