Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április 1-én volt pé-m és...

Ha április 1-én volt pé-m és sikerült a baba, akkor a teszt már kimutatná? És a méhnyh-nak kb. ilyenkor már mekkorának kell lennie?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a beágyazódásnak 15-16 nap alatt már be kellett fejeződnie és a nyh. az nem most kezd el vastagodni, hanem már eleve meg is van ilyenkor, mondjuk 10 fölött. Sokat kérdezek, tudom, de nagyon izgulok, szeretnék terhes lenni!
2009. ápr. 17. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na,mizu?
2009. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tesztekkel ki hogy áll? Nekem reggel 36,9 a hőm, semmi mensi, tegnap este ilyen átlátszó, nyúlós folyásom volt. De mivel pé után 16 nappal csak 7,2 volt a nyh-ám, igy nem gondolom, hogy terhes vagyok, sajnos. Lehet még valami gyógyszer kell, hogy meghozza. Mindenkinek nagyon szorítok, aki a napokban tesztel, majd írjatok!
2009. ápr. 19. 08:57
 13/15 anonim ***** válasza:
én kedden tesztelek, szorítsatok!! remélem jó hírekkel tudok majd szolgálni... :)
2009. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
04.17.-én 22:21-es vagyok.Ma a dokmi is megerősítette a terhességet.További jót,és Kívánok nektek is hasonlókat!
2009. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18:53-as vagyok ma teszteltem + lett :):):):)
2009. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!