Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezted valamiből mielőtt...

Megérezted valamiből mielőtt teszteltél, hogy pozitív lesz?

Figyelt kérdés
Sok ismerőstől hallom, hogy már a tesztelés előtt tudták, hogy sikerült teherbe esniük, mert furán érezték magukat vagy volt, akinek szuper érzékeny lett a melle, fejfájás stb. Nekem holnap lenne esedékes a menstruációm, de nincs abszolút semmi "fura" érzésem, egy hangyányit fájnak a melleim, de az egyébként is szokott ilyenkor. Nektek volt ilyesmi megérzésetek valamilyen oknál fogva vagy meglepetés volt a pozitív teszt?
2023. szept. 21. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem várt előtt napokkal, iszonyú mellfájdalmam volt. Vagyis inkább, hónaljnál. Gondoltam azért ez fura, ilyen még nem volt, tesztelek és pozitív lett. :)


Most a második babára várunk, semmi ilyen kirívó tünet nem jött elő, pár nap múlva kiderül.. :)

2023. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva. Azt szoktam megérezni már ovu után pár nappal, hogy nem sikerült. Teljesen antiterhesnek érzem magam. Akkor ez az érzés kimaradt. Aztán a nem várt előtt pár nappal már éreztem, hogy mindjárt megjön, görcsölgettem. Akkorra már biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni, mert addig sose volt ilyen. 1 nap késésnél teszteltem, tudtam, hogy + lesz.

Utána elvetéltem és azóta ugyanúgy szoktam érezni néha már pár nappal előtte, hogy meg fog jönni, szóval ez a "jel" is elveszett. Viszont továbbra is érzem ovu után, hogy ez a hónap se sikerült. Sajnos, eddig mindig bejött ☹️

2023. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt biztos voltam hogy nem sikerült.
2023. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

17 napja fent volt a hőm, pedig mindig 14 napos a luteálisom, görcsölt a hasam, pedig nem szokott. Tudtam, hogy pozitív lesz.


Viszont azt is éreztem, hogy rendben lesz, de mégis kémiai lett csak.

2023. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen. Nem jött meg. Így sejtettem, hogy pozitív lehet.
2023. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Első babám első próbálkozásra összejött.. abszolút nem hittem hogy egyből terhes leszek. Nem éreztem meg.

Másodiknál még csak elterveztük, higy elkezdünk próbálkozni, erre nem jött meg-nyilván nem beton biztos védekezés mellett. (De tény, hogy 4 évig bevált volt a módszer😅)

Akkor sem hittem hogy terhes vagyok, szinte el se hittem mikor 1 hét késés után valóban 2 csíkosat teszteltem 🤷🏻‍♀️

2023. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!