Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezted valamiből mielőtt...

Megérezted valamiből mielőtt teszteltél, hogy pozitív lesz?

Figyelt kérdés
Sok ismerőstől hallom, hogy már a tesztelés előtt tudták, hogy sikerült teherbe esniük, mert furán érezték magukat vagy volt, akinek szuper érzékeny lett a melle, fejfájás stb. Nekem holnap lenne esedékes a menstruációm, de nincs abszolút semmi "fura" érzésem, egy hangyányit fájnak a melleim, de az egyébként is szokott ilyenkor. Nektek volt ilyesmi megérzésetek valamilyen oknál fogva vagy meglepetés volt a pozitív teszt?
2023. szept. 21. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem semmit.

Illetve a szokásos mensi előtti tüneteket.

A nemvart után egy nappal teszteltem és pozitív lett

Rajta voltunk a baba témán,de úgy voltam vele,hogy vagy sikerült vagy nem.

2023. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Az elsőnél igen.Valahogy tutam,h.terhes vagyok.A 2.nál úgy voltam,mint az első.Biztosra vettem,hogy meg fog jönni,erre pozi lett a teszt
2023. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Semmi testi tünetem nem volt, de egyszerűen éreztem hogy sikerült. Úgy is lett :)
2023. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem akkor lett mindkétszer negatív, mikor úgy voltam, hogy húú na most tuti.

Következő hónapban már nem is érdekelt annyira a dolog olyannyira, hogy második gyereknél 6 nap késéssel teszteltem, és mindkétszer akkor lett pozitív.

2023. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Az elsőnél szédültem a nem várt előtt és egyszer nehezet kellett volna emelnem, de éreztem, hogy ezt most nem kellene.

Másodiknàl semmi, sőt vártam jöjjön már meg, mert lombikra készültünk és mentem volna vérvételre.

2023. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az volt a furcsa, hogy a nem vart elott 3 nappal az alhasam fajt es a mellem nem.


Pedig nekem menstruacio elott mindig a mellem faj, a hasam soha.


Emiatt mar akkor teszteltem es eros pozitiv lett.

2023. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Par sikertelen honap utan elengedtem, nem tesztelgettem mielott meg kellene jonnie, mondvan ugysem sikerult megint. 2-3 napot szokott kesni alapesetben is. A keses napjan fajt a hasam, de nem jott meg, vartam, jartam a wc-re, hogy mi van mar, haladjunk 😂. Mikor este se volt semmi, akkor gondoltam csak csinalok egy tesztet, es a keses napjan este nagyon eros pozitiv lett.
2023. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose szoktak PMS tüneteim lenni. Amikor terhes lettem, csak még nem tudtam, mindkétszer szúrásokat éreztem az alhasamban pár nappal a PMS idején, illetve fura "teltségérzetet" - olyan érzés, mintha egy bögre meleg tea lötyögne a hasamban.

Mindkétszer a nemvárt napján teszteltem erős pozitívat, pedig életemben összesen 3 db terhességi tesztet vettem, szóval nem vagyok az a típus, aki napi négyet lepisil, hátha...

De ezek olyan megfoghatatlan dolgok, hogy bár 2/2 bejöttek, statisztikát azért nem építenék rá.

2023. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után jött majdnem. Az első fél évbe ha valami fura volt vagy késett két napot teszteltem,de mivel mindig hómező, attól kezdve nem,úgy voltam vele,ha majd már napokat késik. Amikor terhes lettem pont beteg lettem és sok minden volt abba a hónapba, éjszakázós munka után délután órák óta esti tagozaton ültem,mikor folyamatosan ki kellett mennem wc-re óráról,ilyen sose volt,hazafele a villamoson gondolkoztam el estefele,hogy késik is,pedig érzem,hogy meg fog jönni, görcsöltem is,még is olyan furán érzem magam,viszont olyan érzés elkapott,hogy most valami más. Felírtak egy antibiotikumot,mert beteg is voltam, úgyhogy úgy voltam,hogy tesztelek egyet úgy is negatív lesz,de akkor beveszem nyugodtabban. Úgyhogy aznap este hazaértem teszteltem és erős pozitív lett,kb el se hittük annyira hihetetlen volt. Addig soha nem volt pozitív tesztem. Most 14 hónapos.
2023. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi elött 2-3 nappal görcsöl a hasam, ennyi.

Na mikor elkezdtünk próbálkozni, mensi elötti görcs elmúlt, helyette hányinger, káveszag undor, émelygés, mellfeszülés volt 3 napig majd megjött. Minden honapban azt hittem, hogy terhes lettem.

Majd a 4.hónapban semmi tünet, csak a szokásos görcs. Biztos voltam benne, hogy meg fog jönni.

Hát nem jött 😅

2023. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!