Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminelle-t kb2hónapja nem...

Yasminelle-t kb2hónapja nem szedem. Múlthéten meg ma is bennem ment el. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetel terhes.Én amikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését, már másik hónapban terhes maradtam, így van most nekem egy 26 éves lányom.
2010. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én is júli végén hagytam abba a gyógyszert és most okt. elején mindig bennem ment el! Nem terveztünk még babát... Még egy hét és kiderül, hogy mi lett!
2010. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz.
2010. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 16. 20:25
 5/6 porcukormókus ***** válasza:

Szia! Én is Yasminelle-t szedtem, és a 3. gyógyszermentes hónapban állapotos is lettem:) Az első 2hónapban valószínüleg csak azért nem, mert akkor még nem is akartunk, de valószínüleg már akkor is termékeny lettem volna.

Az én véleményem tehát az, hogy bizony lehetsz terhes!

2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát majd kiderül megvárom,hogy megjön-e aztán veszek tesztet.
2010. okt. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!