Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szed valaki?

Figyelt kérdés
Csak pár általános kérdés lenne.Pl.: Mennyibe kerül manapság az ára? Esetleg valakinek valami negatív élménye volt-e vele kapcsolatban? Azt hallottam,ez az egyik legjobb tabletta!
2010. okt. 13. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést!!!Nem az ára mennyibe kerül...hanem a tabletta...fáradt vagyok, kissé elírtam!
2010. okt. 13. 16:38
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést nem az ára mennyibe kerül (ez így elég vicces :D) hanem a tabletta! Elírtam! :)
2010. okt. 13. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
én a tavasszal szedtem 2 hónapig,7000 forintba került,de nekem nem volt jó...én nagyon rosszul voltam tőle,ez volt az egyik,hogy abbahagytam,a másik pedig,hogy nagyon szeretnénk kisbabát
2010. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A rosszullét minden nyilvánult meg? Tehát mit takar,mi volt?
2010. okt. 13. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
rossz volt a közérzetem,zsibbadt a kezem,folyton fájt a fejem,semmire nem tudtam koncentrálni...és orvos írta fel nekem!!!!
2010. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előtte nem szedtél mást? Nem tudsz ajánlani valami jót?
2010. okt. 13. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
nem,nem szedtem...viszont ajánlani nem tudok,mert mindenkinek más a jó! lehet,hogy Neked pont ez lesz jó,nekem meg sajnos nem vállt be,de nem is bánom,mert rajta vagyunk 1 éve a babán,közben szedtem 2 hónapig,de ez csak egyfajta kényszer volt!
2010. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szedtem!!

Az első levelet a 28 szemet végig menstráltam, mikro fél év után abbahagytam pihenni egy hónapra és megint kezdtem megint ez volt...28nap mensi,elmentem a dokimhoz iratni a köv 3 hónapi adagot,(új doki volt) azt mondta felejtsem el,mer nagyon drága,nem is jó,volt hogy terhesek lettek mellette a paciensek...

Már én se használom

7-8 ezer között van az ára

2010. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Atyaúristen :O Köpni-nyelni nem tudok! :O
2010. okt. 13. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!