Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult-e valakivel, aki...

Előfordult-e valakivel, aki azt hitte, hogy nem volt ovulációja és abban a ciklusban mégis teherbe esett?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy éve és egy napja teszteltem és most altattam vissza a fogzás miatt nyűgös kislányomat.
2010. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszod! És miből gondoltad hogy nem volt ovulációd akkor??
2010. okt. 16. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, nem léptem be azóta. Szóval most hirtelen nem tudom, hogy hogy hívják, de van az a kis teszter, patikában lehet kapni, ami a nyálcseppet felnagyítja és elméletileg ovuláció napján más képet mutat a mikroszkóp. Biztos tudod, mi az... Szóval tavaly már éppen kezdtem magam meggyőzni, hogy nekem nincs is peteérésem, egy éve nem védekeztünk és nem estem teherbe, ezért elkezdtem nézni ezzel a mikroszkóppal, minden nap néztem kb egy hónapig, de nem láttam egyszer se másnak, aztán egyszer csak kiderült, hogy terhes vagyok.
2010. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én ilyet még nem próbáltam, ez nekem új. Én hőgörbét vezetek és egy darabig azt gondoltam, hogy elmaradt az ovulációm. De szerencsére megvolt már azóta. :)

Most meg már azon izgulok, hogy hátha most sikerült a baba...Van még egy hetem a nemvárt mensimig és kiderül...

2010. okt. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!