Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vérzek 6 hetesen?

Miért vérzek 6 hetesen?

Figyelt kérdés

Kb.6 hetes vagyok és mikor pisilni mentem találtam egy vérfoltot a bugyimon.Nem is barnás nem is az élénk, inkánn normális. Azóta voltam többször is pisilni, de szerencsére semmi azóta. Mi lehetett? Az orvos azt mondta, feküdjek. Tényleg elég ennyi?

Nagyon megijedtem, volt másnak is ilyen?


2008. dec. 30. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, pedig csak egyszer és kicsit, az ultrahangon nem láttak bevérzést és mégis veszélyeztetett terhes lettem. 12. hétig Duphastont kellett szednem és 3x2 MagnaB6-ot. Utóbbit te is elkezdhetnéd, ha ilyen jellegű panaszod van. Mi aznap loholtunk hajnalban a dokihoz, mert én azt hittem, hogy elvetéltem. 33hetes
2008. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Én nem akarlak megijeszteni, de megnyugtatni sem tudlak.

Igen, ilyenkor szigorú fekvést javasol az orvos, de mellette gyógyszert is adnak általában.

Nekem duphastont írt emiatt a doki az első babámmal.

Szerencsére most a 2.-al nem kell szednem semmit.

2008. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szigorú ágynyugalom és ne emelgess semmit!!! se! Nekem is volt egy kis vérzésem a 6. hét környékén. Az SZKT-ban az mondta a doki, hogy szedjek magnéziumot és feküdjek, ezt kiegészítette a magándokim utána Duphastonnal.

Én a neten olvastam akkor utána (sajnos eléggé rákattantam és ráparáztam a dologra), hogy lehet korai vetélés jele (ezért az ágynyugi és semmi megeröltető), de sok nőnek hormonális problémák miatt lesz egy kis vérzésük korai terhesen, vagy még az előtte lévő aktus okozhat hámsérülést, bevérzést. Remélem nálad is semmi komoly baj nem lesz!!! MagneB6-ot szedj, ha tudsz 3x2-öt. BÚÉK!

2008. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem akarlak ilyesztgetni, de nekem is igy volt. Szombaton volt 3 csepp vérem (nem több) hétfőn megnézett a doki utrahangon és addigra elhalt. Sajnos.

Kívánom, hogy te ne így járj!

2008. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is vérezgettem 6-7 hetesen. Okot nem tudok, mindenesetre a doki szerint nem a babától jött. Szerinte valami seb vagy gyulladás okozta. Nekem bent kellett töltenem 4 napot a kórházban és a hazamenetel után is szigorú ágynyugalomra intettek egy ideig. Én is szedtem a duphastont. Pihenj sokat, és ne csinálj semmi megerőltetőt. Ez nagyon fontos. Jah nekem még azt is mondták, hogy egy ideig kerüljük a szexet. Miután hazamentem kórházból, már nem véreztem többet. Azóta panaszmentes vagyok. Minden jót!

18 hetes kismami

2008. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, Csatlakoznék a 18 hetes kismamához, én is kórházban töltöttem egy hosszú hétvégét, hormont szedtem és pihentem!

Három hét és megérkezik a kisfiam :-)))

Kitartás és higgy benne, hogy megakar maradni a babád!!!

2008. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is így jártam,6+4napos voltam,elmentem dokihoz és kderült,hogy ikerterhességem van,de sajnos az egyik baba elment így az tisztult:(de a dokim írt fel Duphastont,azt kellet szednem a 12.hétig.A másik baba megmaradt és már négy hónapos gyönyörű kisfiú.Sok sikert,biztos nem lesz baj.

4hónapos baba anyuja

2008. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!