Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis hogy hat hetesen...

Az normalis hogy hat hetesen erös görcseim vannak? De nem verzek semmit. Ha oukizok elmullik.

Figyelt kérdés
Elnezest az alparisagomert.
2010. febr. 26. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi VAN???
2010. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg a puffadástól görcsöl a hasad. Próbálj kevésbé puffasztó ételeket enni, de lehet az sem segít, mert ez a terhességgel jár
2010. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oukizok??? az meg mi?
2010. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lesz még rosszabb is,és végig a terhességed alatt kitart.Ha nagyon görcsölsz jó az espumisan.28 hetes km
2010. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezek csupán bélgáz működés de ezekkel vigyázz figyeld meg hog y melyik ételeknél vannak ezek . lehetőleg ne egyél túl sok babot borsót 2 napnál tovább nameg káposztát.a bébinek ettől nem lesz baja de a te gyomrod megsínyli és ha hánysz akkor az a babának veszteség lesz
2010. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm az ertelmes valaszokat az ertelmes emberektöl. Az elirasert elnezest kerek.
2010. febr. 26. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudsz rendesen wc-re járni? Mármint nagy dologra gondolok. Nekem - igaz már 20 hetes voltam - attól voltak görcseim, kemény volt nagyon a hasam. Aztán kaptam magne B6-ot, az segített.

Csak egy ötlet.

De mindenképp szólj dokinak, 6 hetesen erős görcsökkel nem jó játszani.

2010. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!