Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az, hogy a...

Előfordulhat az, hogy a beágyazódás és a havi vérzés kezdete egy időbe esik, és látszólag minden úgy zajlik, mintha az illető nem esett volna teherbe?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy megjön neki, csak esetleg nem annyi, vagy rövidebb ideig. Járt már így valaki? Mikor múlt el teljesen a vérzés miután megtudtad, hogy terhes vagy?
2010. okt. 9. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok nőtől hallottam már,hogy sokáig nem vették észre,hogy terhesek,mert megjött nekik,csak talán kevesebb. Nálam azonnal abbamaradt,aminek örülök is,mert nem bírt volna megnyugtatni senki,hogy ez normális,tiszta ideg lettem volna... de amúgy a terhesség első trimeszterében tényleg gyakoriak a vérzések, orvos meg kell,hogy vizsgálja a mamit,de nem kell megijedni :)
2010. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Még várok továbbiakat!

2010. okt. 9. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, van úgy, hogy terhes vagy, de megjön - kevesebb a mennyiség kevesebb napon át tart.

Miért nem csinálsz egy tesztet?

2010. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg pont jókor voltunk együtt a múlt hónapban, 19-én. utána kb. 10 napra, 2 nappal korábban, nagyon kevés mennyiség jött. Ez eltartott 7 napig, de alig volt. A 6. napon volt a megszokott mennyiség. A mensesem óta szinte csak fehér krémes, vagy tojásfehérje- állagú folyásom van. Hol bővebben, hol alig. 2 napja reggel kihánytam az előtte 5 perccel megivott kakaómat, semmi előzmény nélkül. Azóta sem tudom, hogy miért. Tesztet még nem csináltam, és azért nem- mielőtt valaki letolna- mert még a Párom 2-3 hónap múlva szeretné elkezdeni, a próbálkozásokat. Másfél éve nem szedek gyógyszert. Megszakítással védekezünk. Ha lesz még valami furcsa, megcsinálok egy tesztet- később.
2010. okt. 10. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!