Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás 5 napig tart,...

A beágyazódás 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, vagyis 28 napos ciklusnál a 25-26 -ik napon fejez ödik be. Lehet a 25-26-ik napon beágyazódásos halv'ny kevés mennyiségü vérzés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:

a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben. Ha a ciklus kezdetétől fogva mérted a testhőmérsékletedet, akkor most azt tapasztalhatod, hogy megemelkedik a testhőmérséklet.


3. A beágyazódás 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, innentől kezdve rohamosan nő a HCG mennyisége és a 14. napon már kimutatható a vizeletből is (ha rövidebb a ciklusod, akkor már 1-2 nappal hamarabb is). A baba ekkor már 0,5 mm-es.


Nekem ez kicst bonyolult

2011. márc. 22. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt pontosan megmondani, becsült adatok ezek. Megfogan a baba a petevezetékben, onnan még át kell jutnia a méh üregébe, ez is idő, aztán ott várakozik is, közben osztódik, nő, ez is idő, a beágyazódás sem egy pillanat, hanem több napig tartó folyamat...


A kevés vérzés az nem tudom mennyi, biztosan nem minden esetben jelent bajt, de nem is túl jó jel.

2011. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha a ciklus kezdetétől fogva mérted a testhőmérsékletedet, akkor most azt tapasztalhatod, hogy megemelkedik a testhőmérséklet."


Ez a beágyazódásra utalna? Van akinek olyankor leesik a hője, van akinek felmegy még jobban, van akinél nincs változás.

Nem tudom, ezt honnan másoltad ki, de pontosítanék. Nem ekkor emelkedik csak meg a hőmérséklet, hanem közvetlenül ovuláció után MINDEN hónapban a menstruációig, függetlenül attól, hogy történt-e megtermékenyülés. Ha a nemvárt napján is magas, akkor utalhat terhességre, ha nem jön meg. (a progeszteron tartja magasan a hőt az ovulációtól)

2011. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és igen, lehet ilyen vérzés beágyazódáskor, nekem mindig volt kb. 2 nappal a nemvárt előtt. De az elsőnek igaza van, ez nincs kőbe vésve, mettől-meddig tart, mindenki más.
2011. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!