Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a beágyazódásos vérzés?...

Milyen a beágyazódásos vérzés? HA egyáltalán van ilyen? Most kéne megjönnie, de nem akar csak ilyen kevés kis folyásom van 1 hete. Lehet beágyazódás? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik a beágyazódásos vérzés én megtapasztaltam, de nem mindenkinél jelentkezik, nem szükségszerű.

Nem is igazi vérzés, de nem is szimpla folyás. Egy kis halvány barna maszatolás volt. Nem sok, egyszer-egyszer észleltem. Nálam egymás utáni két nap volt tapasztalható. Aztán elmúlt.

2011. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első babámnál semmi nem volt.


Most a másodiknál napra pontosan tudom, hogy mikor ágyazódott be. Amikor pisilni mentem tényleg csak egy pötty vér volt a wc papíron előtte se, utána se semmi. És igazam lett. 13 hetes babám itt van a pocimba.


És nem törvényszerű, hogy van, de nem folyás vagy ilyesmi, tényleg csak egy pötty. Piros. És ennyi.

2011. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján törléskor volt pici rózsaszínes a papíron és nem több, másnap már pozit teszteltem.
2011. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Loreleine27 válasza:
100%
nekem 4 nap mulva (nem)kellene megjönni és tegnap én is észletem ilyet máskor soha!wc papiron nyálkás barnás pötty,mint mikor megjön csak egészen pici.
2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok! A ciklus 24. napján járok és ma reggel pisiléskor a wc papíron kis rózsaszines maszat volt!

Többeknél látom,hogy ez a beágyazódás jele lehet! Szerintetek?

2013. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!