Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis milyen az a halványan...

Mégis milyen az a halványan pozitív teszt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy erős csík, és a terhességet jelző csík halványan látszik. Nekem legalábbis ilyen volt 2x.
2008. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A tesztvonal helyén színes második vonal, de alig láthatóan. Ha nincs színe, akkor szellemcsík, vagyis nem pozitív.
2008. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert már kiborít ez a bizonytalanság..Ovu utáni 19. napon vagyok.Tegnapelőtt 10 es teszten halványan valami..mai 25 -ös Gabriel teszten rögtön halványan valami..Mensim nincs,mert Utrogestant szedek,s állítólag addig nem jön meg,míg abba nem hagyom.De mi van ha abbahagyom,mert a tesztek nem mutatják egyértelműen a babát,de mégis ott van..?Elegem van a tesztelésből!Már 6 tesztet lőttem el!Hőm 37 napok óta,mellfájás,derékfájás,mensis érzés,fáradtság..Mit csináljak?:(
2008. dec. 29. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Várj még egy-két napot, és menj el egy olyan dokihoz, akinek van hüvelyi uh-ja! Ugyanis ha az ovu utáni 19-ik napon vagy, akkor már lassan látszani fog a petezsák.


Viszont nem akarlak elkeseríteni, ne legyen igazam, de pl a sárgatest ciszta "csinálhat" álpozitív tesztet. Igaz, azt nem tudom, hogy az Utrogestan csinálhat-e sárgatest cisztát. Remélem, nem voltam nagyon körülményes, bocsi.

2008. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon, de nagyon halvány volt.Én azt hittem nincs is ott, de a férjem látta, és tényleg poz.lett.

13 heteske

2008. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia én már négyet csináltam mind a négy halvány volt,de sajna nekem még az orvos nem látott semmit.
2009. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!