Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a menszeszem...

11 napja késik a menszeszem csináltam tesztet nem is egyet negatív.1,5hete kb nagyon beteg voltam rengeteg gyógyszert szedtem 7napig voltam folyamatosan lázas,így fogytam is 3kg.Ilyenkor már valós eredményt mutathat a teszt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 14:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
17nap megint negativat teszteltem már nagyon ideges vagyok,ilyen még velem soha nem fordult elő!szerintetek akkor már ez biztos?
2023. ápr. 17. 14:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késéssel már biztosan mutatná a teszt.
2023. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Május 5.re adott az orvosom időpontot hamarabb nem tud fogadni😔attól félek mi van ha mégis az vagyok csak a teszt nem mutatja ki.Néztem egy terhességi kalkulátort amin ha mégis az lennék akkor elvileg már 6.hétben járnék.De mondjuk én ezt nem értem 03-06án jött meg 11én el múlt 14-vagy 15én voltunk együtt a férjemmel, megszakítással,tudom ez nem védekezés.március 20tól voltam nagyon beteg 2hétig! Nem értem hogy jön ki a 6hét.Ne nézzetek bolondnak csak már annyira ki vagyok hogy kész😔
2023. ápr. 17. 19:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Pedig kéne egy pszichológus... ezentúl úgy fogsz szeretkezni a férjeddel, hogy utána hetekig idegállapotba leszel, hogy mi van ha terhes vagy? Azért ez nem normális dolog...

Nem vagy terhes, ez 100%, viszont nagyon nem vagy jó állapotban lelkilek és pszichésen.


Menj el sztk-ba dokihoz nézesd meg magad.... de a fejem teszem rá, hogy még az sem fog megnyugtatni....


Egyébként javalom, hogy a synlabnál jelentkezz be egy vérvételre, nézess HCG-t kb 3000 forint, tehát nem drága és aznap megvan az eredmény, ami 100000%


Kb egy héten belül kapsz időpontot, ha más nem kicsit messzebb kell menj vérvételre.


Tessék felnőni és nem hülyeségen agyalni... már jócskán késik, sőt sokkal régebben voltatok együtt és a teszt is negatív...


Ahogy öregszik az ember lánya, egyre gyakoribb jelenség lesz, hogy késik a mensi (késik az ovu).. szokj hozzá. Ha meg majd babát terveztek, akkor ugyan ez lesz, sokaknak már az első ciklusuk is hosszabb lesz mint a megszokott, mert annyira bennük van, hogy jöhet a baba. Nálad épp a nem jöhet, és pont ezért stresszelsz rá és késik. Talán téma volt nálatok? Vagy eddig nem is szexeltetek soha? Miért pont most aggódsz? És nyugodj meg, mert minél többet késik, annál biztosabb a negatív teszted.. de 19 nappal aktus után már 100%... ha a 100%-ban sem hiszel, akkor miben fogsz?

2023. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2023. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!