Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a menszeszem...

11 napja késik a menszeszem csináltam tesztet nem is egyet negatív.1,5hete kb nagyon beteg voltam rengeteg gyógyszert szedtem 7napig voltam folyamatosan lázas,így fogytam is 3kg.Ilyenkor már valós eredményt mutathat a teszt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valósat, a betegség nem befolyásolja a hcg termelődését. Ha negatív, akkor biztosra veheted, hogy nincs terhessèg.
2023. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A betegséged az oka annak, hogy kimaradt az ovu, vagy sokkal később sikerült. Ezért nem jön meg.


A teszt már réges régen pozi lenne.


Sok sikert a következő ciklusban.

2023. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmi jelét sem érzem annak hogy terhes lennék.Nem is szeretnék,de nagyon pánikolok és félek ennyit még soha nem késett.Az hogy beteg voltam ennyire hatna rá?sok stressz is ért mostanában.De már most nagyon félek.
2023. ápr. 15. 00:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne félj....terhes nem vagy.

És igen a betegség lehet a ludas...nekem pl annak idején a hirtelen bejövő nyári meleg is csinált olyat, hogy kimaradt egy hónap....minden nyár elején.


A stressz is nagyon ludas tud lenni, de pl egy diéta vagy hízás is tud borítani.


Annyi a lényeg, ha nincs panaszod, orvoshoz elég elmenni akkor , ha a következő esedékes mensi sem jelentkezik.


Nekem covid idején maradt ki...a covid miatt nehezen jutottam el dokihoz. A harmadik esedékea mensi wlőtti napokban sikerült, tehát két mensi kimaradt... a sors fintora, jogy a doki után másnap megjött xD


Megvizsgált, mert ilyenkor felléphet a probléma, hogy túl vastagodik a méhnyálkahártya, de szerencsére nálam ilyen nem volt, nem is kaptam gyógyszert, ami azért jó, mert nagy hormonbomba az is, ami meghozhatja a mensit.


Szóval légy türelmes panasz nélkül, ha megnyugtatna egy orvosi vizshálat inkább menj el. Gyógyszert csak akkor fogadj el, ha muszáj. Az meg, hogy évente egy mensi elmarad(tehát nem történik ovu) teljesen normális.

2023. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Reggeli első vizeletből 10IU/l tesztem is negatív.Eddig 25-öst vettem.
2023. ápr. 15. 09:54
 6/15 A kérdező kommentje:
16.napon járok még mindig nincs jele se annak hogy meg jönne, de tünetem sincs.Tesztem megint reggeli eslő vizeletből negatív.Mostmár tényleg nem tudom mi van!
2023. ápr. 16. 07:52
 7/15 anonim ***** válasza:
A betegség lehet az oka. Egyébként is a tesztek 14-15 naptól adnak valós eredményt és reggeli első vizetnél.
2023. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már most annyira félek higy esetleg terhes lehetek hogy enni sem tudok😔Én is úgy gondolom hogy nem lehetek terhes március 6-11ig volt meg a menszeszem 14en voltunk együtt a férjemmel de védekeztünk.Mégis annyira félek hogy remeg a gyomrom egész nap és még aludni sem tudok!
2023. ápr. 16. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Az már egy hónapja volt. Nyugi, nem vagy terhes!
2023. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Holnap is tesztelek de a nőgyógyászomhoz is kérek időpontot.Idegtépő ez a várakozás,ennyit még soha nem késet😔
2023. ápr. 16. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!