Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Interneten irkálunk egy...

Interneten irkálunk egy sráccal. Mit csináljak, hogy fenntartsam az érdeklődését és folyamatosan keressen? Sokat vagy keveset irjak neki? Közvetlen legyek vagy inkább olyan elérhetetlen?

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 17:36
 1/7 anonim válasza:

Jöjj rá, mi érdekli! Miről szeret beszélgetni! Vagy esetleg szívessebben fogadja hogy ha te mesélsz,beszélsz magadról!

Puhatalózd ki, mert egyénenként különbözőek vagyunk!

2023. febr. 24. 17:49
 2/7 anonim válasza:
Van ilyen csaj aki szeretne egy kis erőfeszítést rakni a beszélgetésébe? Csodaszámba megy. Elérhetetlen biztosan ne legyél, az felesleges játszmázás.
2023. febr. 24. 18:00
 3/7 anonim válasza:

Amíg nem találkoztatok párszor, semmiképpen ne legyél elérhetetlen. Ha egy lánnyal online kezdek ismerkedni, és az első alkalommal tőmondatokban/szavakban válaszol, akkor úgy hagyom ott, mint a sicc.

A legjobb, amit tehetsz, hogy nem túl gyakran, de ráírsz, ha ő nem érdeklődik, és amint azt érzed, hogy találkoznál vele személyesen, fel is ajánlhatod neki.

Én sok lánnyal kezdtem úgy a beszélgetést, hogy találkozzunk inkább, mert személyesebb és jobb, de ők azt mondták, hogy inkább beszélgetnének online, aztán jöttek a tőmondatok, én meg hagytam az egészet a fenébe, mert nem érte meg az erőfeszítést.

2023. febr. 24. 18:21
 4/7 anonim válasza:
3-as, én sosem tőmondatokban válaszolok, hanem bővebben kifejtve, és mindig kérdezek is a másiktól. Mégis mindig lekopnak. Ja, és mindig hamar válaszolok, ha tudom, hogy nem fogok tudni írni mondjuk két napig, arról is előre szólok.
2023. febr. 24. 18:48
 5/7 anonim válasza:
Utolsó, te az ideális nő mintája vagy.
2023. febr. 24. 19:26
 6/7 anonim válasza:
Legyel onmagad, nem tudjuk milyen tipus a srác. Lehet az a fajta aki mar annak orul h beszelsz vele, lehet olyan akit csak szexel lehet egy ideig lefoglalni ezt max te tudod. Es ennek fenyeben amelett h magad adod kell alakitanod a dolgot, de ha nagyon sok formalast igenyelne az egész ne csinald mert egy ido utan belesulsz ugy is. Csak lazán elvezd a dolgot es ne gorcsosen probalj megfelelni. De am nyilvan erdeklodo vagy beszedes ergo nem 2 naponta irsz egy ahham vagy egy ok választ hanem normalisan. F
2023. febr. 24. 19:33
 7/7 anonim válasza:

Igen, vannak olyan nők, akik igyekeznek fenntartani a beszélgetést.


Én is ilyen lennék, de még egyáltalán nem sikerült innen férfival megismerkedni (nem értem, hogy a közel 50 éves korosztályt, miért keresik a nagyon fiatalok?!)

2023. febr. 24. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!