Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán jegyű férfiakkal...

Az oroszlán jegyű férfiakkal hogyan kell viselkedni, hogy folyamatosan fent tartsuk az érdeklődését irányunkba?

Figyelt kérdés
"Ha egy Oroszlán nem kapja meg azt az áhított csodálatot, rajongást és izgalmat, amire vágyik, új kapcsolat után néz!" Kezdődő kapcsolatom van egy bika jegyűvel. Azt én is tapasztalom nála, hogy imádja ha dicsérem, csodálom. Viszont nem tudom, hogy ez a jegy mennyire szereti ha kimutatom az érzéseimet. Nem tudom,hogy az e a jobb ha hűvösebb vagyok és kicsit elérhetetlenebb vagy ha feltárom előtte hogy szerelemes vagyok.
2015. jún. 20. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél természetes, különben az életed egy színház lesz.
2015. jún. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"Színház az egész világ. És színész benne minden férfi és nő: Fellép s lelép: s mindenkit sok szerep vár Életében..."

(William Shakespeare)

2015. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
:D szerintem nem előnyös ilyenekkel foglalkoznod így a férfiak 90% elkerül. Te sem gondolhatod komolyan, hogy ebben horoszkópos izének van valóságtartalma?!?! :) De ha hiszel is benne véleményem szerint ne ez alapján ítéld meg az illetőt h most bika ikrek vagy oroszlán. Napi horoszkóban is minden rádió mást mond az ikrekről pl...tehát ez egy VICC. :)
2015. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 homo ludensz ***** válasza:
90%
Oroszlán férfi vagyok 1.- dekád (aug.5.) és valóban szeretem ha én vagyok középpontban. Sokat beszélek és nagyon kedvemre való ha valaki türelmes és végighallgat. Őhozzá ragaszkodom s ha néha van egy két értelmes gondolata is akkor egymásnak lettünk teremtve.
2015. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Na ez a leírás az oroszlánról marhaság. A horoszkóp továbbra sem arra való, hogy aszerint válogasd meg a partnereidet, és szerepet játssz a kapcsolatban. Ésszerűbb, ha odafigyelsz az illetőre, és ösztönösen keresed, mi lenne a jó, mint ha megnéznéd mikor született, és sematizálnál.
2015. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Általában a hím oroszlánok nem csinálnak semmit, csak húzzák a loúbőrt, helyettük a nőstények szoktak vadászni, ők azok, akik leteszik a zebrahúst az asztalra.

A hím oroszlánok lusták, és élősdi módon a csoporttal tartatják el magukat. A falkában töltött egy vagy két szaporodási periódus után a hím nyugtalann áválik, elveszíti érdeklődését a falka iránt, és gyakran alulmarad egy hím vetélytárssal folytatott harcban. Ha veszít, más falkát keres magának. Ily módon kerülik el a beltenyészet kialakulsását. A két hím közötti harc győztese átveszi a meghatározó szerepet a falkában és az uralkodást a nőstények felett. A hím oroszlán nem viselkedik jól egy társas kapcsolatban, mert más nőstényekre kacsingat. A bikáról is írjak?

2015. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk eléggé ösztönös az Oroszlán és a Nyilas és nem nagyon szereti a megjátszásokat. Az igazi szenvedélyes és piszkos fantáziájú nőket szereti, az értelmeseket is. Ugyanakkor mindig csinosnak kell lenni, otthon is :)
2015. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Hím oroszlánokkal akarsz kapcsolatot?! Neked a biólógia dolgozataid olyanok lettek, mint egy házimozi: 5 pont 1-es.
2015. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt írod: " Kezdődő kapcsolatom van egy bika jegyűvel."

Most az oroszlánra vagy kíváncsi, vagy a bikára?

Nem mindegy....

2015. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam. Oroszlán jegyüvel vagyok együtt.
2015. jún. 22. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!