Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán jegyű férfiakkal...

Az oroszlán jegyű férfiakkal hogyan kell viselkedni, hogy folyamatosan fent tartsuk az érdeklődését irányunkba?

Figyelt kérdés
"Ha egy Oroszlán nem kapja meg azt az áhított csodálatot, rajongást és izgalmat, amire vágyik, új kapcsolat után néz!" Kezdődő kapcsolatom van egy bika jegyűvel. Azt én is tapasztalom nála, hogy imádja ha dicsérem, csodálom. Viszont nem tudom, hogy ez a jegy mennyire szereti ha kimutatom az érzéseimet. Nem tudom,hogy az e a jobb ha hűvösebb vagyok és kicsit elérhetetlenebb vagy ha feltárom előtte hogy szerelemes vagyok.
2015. jún. 20. 00:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Etesd a bestiát, közben csodálattal teljesítsed minden kivánságát!
2015. jún. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!