Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kéne megjönnie. Csinált...

Holnap kéne megjönnie. Csináltam tesztet, halvány lett. Ezek szerint még "pici" a terhességem?

Figyelt kérdés
vagy esetleg más miatt is lehet halvány?qa HCG hormonszint az egy ideig a terhesség elöreheledtával nöl?
2008. dec. 28. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
a halvány is pozitív eredmény. nem értem, mit értesz pici terhesség alatt :) elvileg néhány gyógyszer is csinálhat álpozitív eredményt, de ez benne van a betegtájékoztatóban. nekem is halvány volt a lányommal. a terhesség előrehaladtával nő a hcg szint egy ideig.
2008. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

a csík színétől függetlenül a 4hetes terhesség picike, de már van. Lesz a terhesség során egy nagyon nagy ugrás a hcgben, de fokozatosan nő, majd egy bizonyos szinten ottmarad.

Ez a hormon a zigóta méhben való elhelyezkedésétől kezd termelődni, változó mértékben, és erre van szükség ahoz, hogy fent maradjon a terhesség.

2008. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem jön meg, akkor 2 nap múlva csinálj egy másik tesztet és ha erősödik akkor tuti baba van. Sajna nekem is volt már halvány csíkom és nem volt baba, de ha neked erősödik akkor biztos hogy baba van! Amúgy a halvány csík is pozitív. Gratulálok (de még halkan)
2008. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A halvány is csík:)! Gratulálok a babóhoz:)!
2008. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj,hat köszike mindenkinek.szurkoljatok.
2008. dec. 28. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor a hugomat "vártuk a teszten",senki nem látta a csíkot,csak én.(16voltam).

aztán pár hét mulva kiderült,hogy tényleg jön a tesó!

2008. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az első tesztem pozitív lett. Csinálj két nap múlva egy másikat, másik teszttel.
2008. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!