Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már biztos lehet a terhességem...

Már biztos lehet a terhességem? Vagy korai az öröm? 3. napon a nemvárt után, csináltam tesztet poz. Lett. De a hasam fáj, mindha megakarna jönni. Úgy tudom az elején még elmehet a babi, de meddig. Vagy máris doki?

Figyelt kérdés
A hőm tegnap 36.4 ma 36.1 bár nem rögtön ébredés után mértem.
2008. okt. 2. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen biztos lehet a terhesség.Nekem a nemvárt napján poz lett.Mostanra 8 hetesek vagyunk.Hogy meddig van kockázat erre nincs adat.Mindenesetre kíméld magad.Elvileg olyan 4 hetesek lehettek,én azt javasolnám ha tudsz várni akkor ne menj még orvoshoz.Várj vele.Sok mindent nem láthat még és mindenképpen visszahiv.Várj olyan 7 hetes korotokig akkor már lesz szivhang is ami egyértelmű bizonyítéka az élő terhességnek!A megakar jönni érzés még továbbra is kísérni fog.Ehhez párosulhat petefészek körüli szurkáló érzés is!
2008. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg valóban babás vagy! A mindjárt megjön érzés normális mivel nő a méhed és nyúlnak a méhszalagok! Ha most mennél dokihoz valószínűleg csak azt látná, hogy a méhnyak mennyire van megvastagodva! Az első 12. hét a kritikus legalábbis itt a legnagyobb esély h elmehet a baba! Vigyázz magadra!

30 hetes pocis

2008. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,hogy már is írtatok! Én már is mennék a dokihoz,de hallottam már hogy még ilyenkor korai.
2008. okt. 2. 08:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Nektek jó babavárást!!!
2008. okt. 2. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok! Én 5 hetesen + 3 naposan mentem orvoshoz és már láttuk a petezsákot, benne az embrióval. De szívhang még nem volt. Ha ki bírod várni és nincs semmi különösebb baj (a mensis görcs és szúrka normális) várj kb. 7 hetes korotokig, akkor már sokkal biztosabbat láttok, hallotok.

Az első 12 hét a legkritikusabb, de ne gondolj rá!

Boldog babavárást!

2008. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj köszi,de úgy fájdogál a hasam éjjel-nappal,de nem szúr.Még lehet,hogy megjön mégis?
2008. okt. 2. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia Kismama! Gratuálok:-) Amikor én vártam babát nekem is többször volt alhasi fájdalmam, de a doki is megnyugatott, hogy tágul ilyenkor a méh és ez normális. JÓ babavárást:-)
2008. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!