Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekes ami most történt...

Érdekes ami most történt velem! 36.9 volt a hőm állitolagos peteérés után volt nyálkám meg minden utána 5 percig mértem és 36.6 volt. De pé előtt is ennyi volt de most nagyon leráztam a mérőt?

Figyelt kérdés
Szoval nemtudtam dokihoz menni előtte closit szedtem és atol volt pém most azt vártuk legyen closti nélkül is mert a closti elvékonyitotta méhnyálkahártyát. dokihoz nemtudtam menni ezért kétejeim vannak hogy volt e pém. nyálka volt .de 36.4 sszokott lenni a hőm pé előtt mikor felmegy akkor 36.7 re szokott. most 36.6 volt pé napomon és utánna valo nap 36.9 utána másnap pedig nagyon leráztam amérőt 5 percig mértem 36.6 volt akkor most?????????de mikor pé napon 36.6 volt akkor is 5 percig mértem de akkor nemráztam le nagyon.azért kérdem mert már menzis érzéseket kelene éreznem de semmi. és 2 nap vana nemvártig
2008. dec. 27. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!