Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hete volt missed abortuszom...

4 hete volt missed abortuszom a parommal sajna nem vartunk csak egy hetet aztan egyutt voltunk most kene megjojjön ha jol tudom 4 het utan nem? Faj a hasam es van allando megjon erzesem de nem jott meg faj a hasam elegge mi van velem?

Figyelt kérdés
fej es hasfajasom van az abortusz ota voltam kontrolon egy hete azt mondtak minden rendben van lehetek esetleg terhes?tegnap kellett volna megjojjon 4 het utan.bocs a helyesirasert.abortusz utan mikor all vissz a hcg szint mikor nem mutat pozitivat a teszt?vagy ha pozitiv akkor most vagyok terhes?
2008. dec. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hát meg kellett volna várni azt a bizonyos hat hetet. Ha 4 hete volt az AB akkor elvileg hat hét múlva kéne megjöjjön nem? Legalább védekezhettél volna:-S Hát elvileg négy hét után már ki kellett ürüljön a hcg. Én a helyedben várnék egy hetet és utána tesztelnék.
2008. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja es ma is es 2 napja is vereztem egyetlen egy csepet mit jelent?
2008. dec. 27. 21:57
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt
2008. dec. 27. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt egy vesztésem, azt mondta a doki, hogy várjuk meg az első vérzést, aztán rajt! De utána nem estem rögötn teherbe.. Kellett 2 hónap! Szóval szerintem, ha a szervezeted rendbe jött, csak akkor lesz képes megtermékenyülni! Hallottam már ilyet! Szóval, még várj egy kicsit, és menj vissza dokihoz, az a biztos! Nekem anno 4 hétre jött a mensi!

2008. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, én is átéltem nyáron.

Nekem nagyon hosszúak a ciklusaim, így műtét után is csak 11 hétre jött meg. Sztem ne aggódj, bár én is vettem akkor 4 tesztet. Ha terhes lennél, akkor ahogy az előző válaszoló is írta, a szervezeted készen áll egy újabb terhességre!

2008. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!