Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti után felerősödnek a...

Closti után felerősödnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most mégiscsak....? Olyan vagyok, mint egy kisebb lufi (folyamatos puffadtság- nem a karácsonyi eszegetés miatt), alhasban folyamatos feszítő érzés, mellérzékenység, stb. Ja és ha fogant a babóca, kb. 1 hete tette.
2008. dec. 27. 06:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Ha tényleg egy hete fogant (remélhetőleg) a baba, akkor most éri el a méhedet és most kezd majd el beágyazódni. Én a clostitól nem éreztem erősebbnek a dolgokat talán csak a pé-nél, hogy feszült szurkált a hasam, de lehet Te másképp reagálsz. Nekem csak sok folyásom volt a 8.naptól, majd a 17.nap lett nyúlós. Azóta is van fehér folyás. Én mára nem vártam, eddig nem is jött! Bármi lehet, várj még legalább egy hetet és tesztelj! Nagyon szorítok hogy baba legyen!
2008. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!