Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődnek a tünetek?

Mikor kezdődnek a tünetek?

Figyelt kérdés
ha szerdán lefeküdtem a barátommal az normális,hogy csütörtökön halvány vérzésem volt, és enhye görcs. De másnara elmúlt mindkettő.(ez volt az első alkalmam, és akkor nem véreztem) 16/L
2011. nov. 6. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

És milyen tünetekre gondolsz? Nem védekeztetek, és attól tartasz, hogy terhes vagy?

2011. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, és nem is lyukadt ki az óveszer, csak alég bénán sikerült felhúzni, az elején alig akart felmenni, és attól tartok, hogy az előváladékból került az óvszerre. De azért nem értm hogy mi lehetett az a vérzés, mert a menst.ig még van 1.5 hét
2011. nov. 6. 17:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert olvastam hogy a beágyazódáskor van ilyemi vérzéses tünet, de viszon nekem rögtön másnapra jött, és a beágyazódás olyan 9 nap körüli.
2011. nov. 6. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Az "ez volt az első alkalmam"-ból arra gondoltam, hogy akkor vesztetted el a szüzességed. Szóval ilyenkor normális, ha egy picit vérzel, akár az aktusnál, akár egy nappal később.

Szinte kizárt, hogy terhes legyél.

Ahogy Te is írtad, ez nem beágyazódási vérzés volt, biológiailag lehetetlen.

A terhesség tünetei ált. a következő menzesz idején jelentkezik, csak akkor már ugye nem jön meg.

A terhességi teszt is kb. ilyenkorra tudja kimutatni a terhességet (bár van, akinek már napokkal előtte).

Szóval ne kezdj pánikolni, mert az idegességtől is késhet a mensid!

2011. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. nov. 6. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!