Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vannak itt akik elővála...

Hányan vannak itt akik előváladéktól lettek terhesek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori :)
2010. okt. 1. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm 2 év után így lett terhes...Már 5 éves a kisfia!
2010. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=81&keres..


Ha csak kíváncsi vagy, akkor olvasgass.

2010. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó: igen tudom, hogy terhes lehet attól bárki:) én azok válaszát várom akik így lettek terhesek, nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez lehetséges e:)
2010. okt. 1. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy itt sokan összekeverik a dolgokat. Az előváladék és a megszakításos módszer nem ugyanazt eredményezi. Ha valaki előváladéktól lett terhes, az annyit jelentene, hogy mondjuk az aktus legelején, bőven ejakuláció előtt történt rövid ideig behatolás. Ebből még a legnagyobb szájú nőgyógyászok szerint sem lehet baba. Feltéve, ha ez előtt az együttlét előtt közvetlenül nem volt ejakuláció, mert így kerülhet bele sperma. Bár így is szubminimális az esély.

A megszakításos módszer pedig megint más, mert ott a fiú kirántja, mielőtt elélvez. Vagy legalábbis megpróbálja. Az orvosom szerint sok férfi már egy adag ondót lövell a hüvelybe, mielőtt elélvez. Na, itt a hibaszázalék, és az "előváladékból" fogant gyerekek :-D

2010. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!