Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb 4 napja fájnak a...

Már kb 4 napja fájnak a melleim, eleinte csak a bal de már mind a kettő, hason alvásnál vagy nyomásnál eléggé kellemetlen. A megjönérzés van, remélem hogy nem jön meg! Fehér folyásom van. Még 2 nap a nemvártig. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Ha holnap tesztelek akkor kimutatja? Lehet azért fáj egyre jobban a cicim mert a hcg napról napra termelődik?
2008. dec. 25. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
a hcgnek és cicifeszülésnek nincs közvetlen kapcsolata. Tesztelhetsz de nem biztos hogy kimutatja. ha negatív probáld meg pár napal később. Ha sok pénzed van akár naponta is tesztelhetsz:-) Használj érzékeny teszteket mint pl. a Clearblue.
2008. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,nekem is ez volt az első jel,h kegyetlenül fájtak a melleim,sokkal jobban,mint amikor megjött.Azt,hogy a teszt kimutatja e nem tudom.Én a helyedben várnék még pár napot a teszteléssel...
2008. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!