Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit fogytatok a metformint...

Mennyit fogytatok a metformintól? Hány kg voltál előtte? Diétával, sporttal, esetleg anélkül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a kérdést biztos ebbe a kategóriába akartad írni?
2010. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, teherbeesés miatt kérdeztem. PCO.
2010. szept. 26. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Ja értem, bocsi. Csak a kérdés lényege mégis a fogyás, nem a teherbeesés.
2010. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De a teherbeesés a lényeg, ahhoz kell ez a gyógyszer, és a fogyás. És ettől a gyógyszertől lehet fogyni, majd helyreáll a peteérés, és jöhet a babó!

Úgyhogy aki tud válaszolni, annak nem kell körbeírnom, úgy is érteni fogja.

2010. szept. 26. 20:00
 5/13 anonim válasza:
szia! én is hasonló cipőben járok, jártam, mint Te. Az inzulinszintem 4-szerese volt a normálnak, peteérésem pedig nem volt. Aztán drasztikusan megváltoztattam az életemet. Elkezdtem sportolni és odafigyeltem, a táplálkozásra. Összesen közel 35 kg-t fogyatam. Helyreállt az inzulinon, és van peteérésem. Sok sikert és kitartást kívánok neked!
2010. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia! Mit sportoltál és mennyit? és mit jelent, hogy odafigyeltél az étrendre? Ch diéta, vagy hogy?? Én előre el vagyok keseredve, hogy majd nem ehetek olyan dolgokat amiket nagyon szeretek...

Te ezt hogy viseled?

2010. szept. 28. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha születhetne babám, ez lenne a legkevesebb, amit elviselnék! Ráadásul még egészségesebb is leszel és nem leszek dagadt! (Bocs...)
2010. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó 'leszek' 'leszel' akart lenni.
2010. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem az 500-ast szedtem nem sportoltam és a kajára is csak kicsit figyeltem 3-4 hónap 12kg ment le.Aztán lett egy gyönyörű kisfiam spontán ugyanis abbahagytam.Ja90kg voltam mikor terhes lettem. Most is szedem mert nincs peteérésem de nem ,hogy fogynék még hízok is pedig a 800 ast irta ki 110kg vagyok ugyhogy fontos a diéta de én nem tudom betartani,neked azért sok sikert.
2010. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20:20-asnak üzenem, hogy a cinikus válaszokra nem vagyok kíváncsi...

Már az elején megírtam, hogy nem fogyni akarok, hanem babát szeretnék. 69 kg vagyok és 175 cm. Nincs szükségem fogyókúrára. Viszont a gyógyszerről azt hallottam, hogy csak akkor hat, habetarják a diétát, sporolnak és fogynak.

Úgyhogy kérem csak az válaszoljon, aki normális választ tud adni!!!!!!!

2010. szept. 28. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!