Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki elhízott...

Van itt olyan, aki elhízott volt és sokáig nem esett teherbe, majd lefogyott és sikerült? Mennyi volt a súlyfeleslegetek és mennyit fogytatok? Mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bar nekem pont forditva volt mivel tul vekony voltam de a lenyeg ugyan az...el kellett ernem a szamomra normalis sulyt es amint ez sikerult egybol terhes is lettem. Azt javaslom hogy szmold ki a BMI det es probalj meg lefogyni ugy hogy a normalis hatarba kerulj. sajnos ez sem garanci a terhesseghez de ha mar minden mason tul vagytok akkor nem art ezt sem kiprobalni...sok sikert es mielobbi babavarast kivanok
2011. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem kifejezettem elhízott voltam, de a lényeg: 71-ről indultam 66-nál sikerült a baba.... Most újra szeretnék babát, sajnos 78-ról indultam. Most nem sikerül olyan tempóban fogynom, 73-ig sikerült eljutnom, de még mindig nem jön a baba...
2011. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
08:18 vagyok, az lemaradt, hogy az első babánál fél évet próbálkoztunk, mire összejött, de már előtte egy évvel szigorú diétán és edzésen voltam. Most már kb 9 hónapja próbálkozunk. Egy éve vagyok diétán, sajnos a mozgás az, ami nagyon hiányzik, de gyerek mellett nem tudok eljárni. Itthon meg mindig van valami más, ami miatt nem állok neki tornázni (tudom, hogy az én hibám)
2011. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!