Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnetek es ciklusod...

Babat szeretnetek es ciklusod azota felborult?

Figyelt kérdés
Irj, ha te is ettol szenvedsz es ovulaciodat nem tudod igy megallapitani ill. ha mar biztos nem a tabletta az oka (1eve hagytam abba) ill. ha ha mindig 28-29 napos ciklusaid voltak.
2008. dec. 22. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem már több mint egy évig rendszeresen 30 naponta jött meg aztán valamiért hirtelen 25 napra mivel babát szerettünk volna egyből vettem ovutesztet hogy tudjuk mikor kell nagyon próbálkozni 7 napig semmit se mutatott utána úgy voltam vele nem veszek megvárom mikor fog újra megjönni és akkor majd megint folytatjuk a próbálkozást tesztel együtt legnagyobb meglepetésemre azóta se jött meg

24 hetes kismama

2008. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én 1 éve hagytam abba a gyógyszert.2 hónapig megjött rendesen,azóta egyre többet késett.Augusztusban 6hetes mensi késéssel mentem dokihoz,gyógyszerrel meghozta.Múlt hónapban csak egy napot késett,igaz 2 hónapja iszom a cickafarok teát,lehet az állítja be?!?Majd a hóvégi mensire kíváncsi leszek!
2008. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Sajnos Angliaban elek, igy itt minden nagyon komplikalt. Hormontesztekre kuldtek es a valaszra mar 2 ho-ja varok. Azt hiszem en is fogok venni egy ovutesztet. Gratulalok a 24 hetes kismamanak! Irigyellek nagyon! :)

Megkerdezhetem, h a teszt segitsegevel hany honap mulva jott ossze a baba?

2008. dec. 22. 19:55
 4/19 anonim ***** válasza:
ÉN is ebben a helyzetben vagyok. Gyógyszer abbahagyása után rendszeres volt a mensim, most hogy babát szeretnénk az utóbbi két hónapban 14 napig tart, amiból 7 nap barnázás, 7 nap enyhe vérzés. Utánaolvastam, cickafark és palástfű teát javasolják, és a barátcserjét. Most elkezdem ezeket, meglátjuk az eredményt. Remélem hamarosan baba lesz.
2008. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ovutesztet használtam. Második hónapban sikerült vele. Első hónapban nem mutatott ki, nem biztos hogy volt ovuláció. Következő hónapban szépen pozitív volt az ov teszt, és sikerült is a baba. :o) Szerintem a legjobb módja annak, hogy megtudd, mikor van peteérés.
2008. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Udv. a klubban1 :0 Igen, nekem is barnazas volt 3-4 napig a mensi elott. Azt sem tudtam, most ezt hogy szamoljam, ha az ovut szeretnem megtudni.

Hogyan iszod a teakat? Van vmi rendszer?

2008. dec. 22. 20:22
 7/19 A kérdező kommentje:

De jo, gratulalok Nektek! Mindjart lemegyek venni egyet most...:)

Koszi a valaszt.

2008. dec. 22. 20:23
 8/19 anonim ***** válasza:
A ciklus első felében a cickafark teát iszom napi 2x2 decit, a ciklus második felében a palástfű teát 2x2 decit. A barátcserjét napi egyet veszek be reggel. Plusz Elevit és Folsav. Az ovu tesztet én is használom, vehetsz a drogériában is, de az interneten ha rendelsz pl. a teszveszen sokkal olcsóbb.... Nekem a mult hónapban szépen mutatta a pé-t, UH-val is láttuk, együtt is voltunk minden nap, és most mégsem sikerült. De nem szabad feladni. Köv. ciklusban megint figyelni fogom, valamikor majdcsak sikerül. A teákról nagyon sok jót hallottam....!!!
2008. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

helló! én is használom már hónapok óta, van amelyik fajta kimutatja egészen erősen mikor peteérés van, van amelyik semmit se mutat de a lényeg hogy 7-8 hónapja próbálkozunk és nem jön a bébi :(

Már van egy fiam, ő az első hónapban "sikerült" anno:((

2008. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A ciklus első napja az a nap, amikor a rendes vérzés kezdődik. Barnázás nem az első ciklus nap.
2008. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!