Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik már régóta...

Lányok, akik már régóta szeretnétek babát csak a párotok nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt amikor kimondta a várva várt mondatot hogy: Most már Ő is szeretne!
2011. júl. 27. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, hogy komolyan? Ő könnyes szemmel mondta, hogy komolyan, már azt se bánná ha most szorongatná már a karjában, én elsírtam magam, azóta próbálkozunk, és rosszul viseli, hogy nem sikerült még.
2011. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is mérhetetlenül boldog voltam mikor kimondta, nem is gondoltam hogy tudok ilyet érezni annyira örültem. Nekem még csak egy pár hete mondta, így annyira nagyon még nem izgulunk hogy miért nem jön. Nektek pedig megy a drukk hogy már nagyon keveset kelljen várni rá! :)
2011. júl. 27. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönjük szépen :) nektek pedig hamar babásodást ;)
2011. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már egy évvel ezelőtt szerettem volna babát, de úgy voltam vele, hogy az esküvő utánig fel sem hozom a témát. Egyszer valahogy mégis szóba jött a gyerekvállalás, és akkor párom azt mondta, hogy "jajj, ne beszéljünk már erről". Nekem ez kicsit rosszul esett. Aztán májusban az esküvő után egyik este közölte, hogy ő babát szeretne. Mikor rákérdeztem, hogy miért nem akart erről beszélni, azt mondta, hogy azért, mert ő már akkor szeretett volna, csak úgy volt vele, hogy majd az esküvő után.

Én örömömben elsírtam magam :)

2011. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!