Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok! Szuléskor bent volt a...

Lányok! Szuléskor bent volt a párotok? Hogy viselkedett?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, hogy élte àt màs pàrja a szulést :)

Az én uram -bàr elotte voltak kételyeim- nagyon bàtor volt, a kitolàsi idoszak alatt jobban orditott és jobban instruàlt mint a szulész, a pici megszuletése utàn pedig mint valami tigris, ugy védte a picit. Hogy nyulnak hozzà a novérek,hogy fogjàk meg,egy màsodprecre nem vette le a szemét a bébikénkrol:)Nagyon buszke voltam rà; és ti?


2009. febr. 9. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én párom az utolsó pillanatig bizonytalankodott, hogy bent legyen-e, vagy sem. Úgy beszéltük meg, hogyha nem bírja, kimegy. Aztán az események ugye olyan fokozatosan következtek, hogy mire észbekapott, már a szülés kellős közepén voltunk. Ő nem ordított, de nagyon jó volt, hogy velem volt. Ha szomjas voltam inni adott, ha gáz kellett, azt adta. Végig fogta a kezem és nyugtatott. Azt mondja, nem bánta meg, sőt! Örül, hogy ott lehetett, mert mikor meglátta a fiát kibújna, élete legfantasztikusabb pillanata volt. Olyan földöntúli örömben volt része és azóta olyan büszke rám, én lettem az ő hőse! :) Ő is iszonyatosan vigyázza a gyermekét, ha valaki rosszul néz rá, vagy nem úgy fogja, már szikrázik a szeme.

2009. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk ez nem is volt kérdés. De végig csak a fejemnél állt vagy ült. Pont ott nem nézte. Sajnos császár lett a vége és a műtőbe már nem jöhetett be. De nézhette volna ablakon keresztül, de azt már nem igazán akarta ami érthető.
2009. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bent volt, profin viselkedett, igaz nem kiabált, de én se::)mondtam h ott legyen csak a fejemnél...ott is volt, törölgette fejem, fogta kezem, adagolta gázt..utána ment picinkkel.Persze büszke vagyok rá én is:)
2009. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

velem is bent volt az elején, minden fájásnál bocsánatot kért, mintha nem akartuk volna mindketten... a fájások között jókat vicceltünk (ránézek az órára és mondom hogy lemaradok a Szex és New Yorkról...), nézte az NST papírján a fájásokat, mondta hogy ez most erősebb volt mint az előző (tényleg???), de sajnos császár lett a vége és oda már nem jöhetett. A babát is csak kutyafuttában a műtőből kifele egy pillanatra láthatta, nagyon bánt, hogy így alakult. De azért büszke vagyok magunkra.

6 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a sztorik könnyeket csalnak a szemembe!Én pár hét múlva szülök és jön a férjem is be velem,és már annyira várjuk mindketten a nagy napot!Olyan jó olvasni mások történeteit,kíváncsi leszek rá,nálunk hogy zajlik majd. :) Mindenkinek sok boldogságot a kicsi babókhoz!!!
2009. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is hős volt ..az ő szemében meg én:D Olyan támaszom és segítségem volt mint még soha senki az életben...de hát ezért is ő a párom:D egy pillanatig nem engedte el a kezem és szorgalmasan vizesruházta a száma,és tartotta az orromhoz az oxigént. Amikor kibujt a kis picur ugy sírtunk mint a záporeső,még a köldökzsinort se vágta el csak ölelt és azt mondogatta hogy büszke rám és hogy mennyire imád... el telt azóta 4 év és májusra várjuk a köv. manót...szeretne ott lenni mindenképpen de császár van kilátásba helyezve de nem bánja ha ez szolgálja az érdekünket... mindenképpen óriási élmény lehet számukra is és ezért döntsenek ők hogy vállalják vagy nem... Boldog babavárást:D 26 hetes pocis
2009. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:)

Làtjàtok, csajok, milyen Supermanekkel élunk egyutt :D

Pedig gondolom bennuk is volt annyi félsz szulés elott :)

2009. febr. 9. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem, több is mert őket őrli a tehetetlenség...na és az a nehéz:D nehezebb végignézni a szeretted "szenvedését" mint "szenvedni":D
2009. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!