Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre várom a mensim, de...

Péntekre várom a mensim, de már 1 hete barnás folyásom van. Hormonprobléma, igaz?

Figyelt kérdés
Mensi előtt egyébként is szokott lenni 2-3 napig, amire a doki azt mondta nem gond, előfordul, így nem aggódtam! De hogy most már pé-től van szinte, ez aggaszt! Ma megyek este dokihoz. Mit gondoltok? Mire számíthatok?Hormonprobléma, igaz? Férjemmel 1 éve "dolgozunk" a babaprojekten. Eddig sikertelenül! :( Voltam már dokinál vizsgálaton, nem talált semmi problémát.
2008. dec. 22. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem biztos,hogy hormonprobléma.

Nekem is hasonló volt. Általában 30-35 napos ciklusaim voltak,és előtte 4-5 napig barnázgatás.

Amikor terhes lettem akkor a mensi után a 21. napon kezdtem el barnázgatni. Úgy gondoltam nem nagy gond,mert most akkor 28 napra fog megjönni.

Kicsit megijedtem,amikor már két hete tartott, és egyik nap volt másik nap nem.

Biztos voltam benne,hogy valami gyulladás,mert két hét után már néha görcsölt a hasam egy picit.

Azután a teszt pozitív lett és kiderült,hogy mégsincs gyulladás csak kisbabám lesz.

Neked is hasonlót kívánok!

2008. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy volt, 2 hétig barnás-véres folyás, néha kevesebb néha több. Azt hittem hogy baba, aztán mégsem lett. Már ez a II. ciklus, amikor 2 hétig pecsételő vérzésem van. Nem tudom mikor fog már visszaállni a rend...? Illetve hgoy ez mennyire befolyásolja a teherbeesést.?
2008. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt mondta tegnap a doki, hogy valoszinűleg sárgatest elégtelenség, de nem kell aggódnom. Kicsit felborult a hormonháztartásom, de előfordul. Vissza fog állni. Mindent rendben talált, se gyulladás, se seb, semmi elváltozást nem észlelt.

Egyébként a ciklusom 28 napos. Most, hogy már 1 éve nem fogan meg a picúr, elküldött vizsgálatokra. Azután okosabbak leszünk.

Amúgy gondoltam én is arra, hogy baba lehet a háttérben, mert a hasam egész hétvégn fájt, mintha meg akarna jönni. De ahhoz még korai lett volna.

Szép napot mindenkinek!

Kellemes Karácsonyt és Boldog Babavárást!

2008. dec. 23. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!