Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártátok? Esetleg...

Mára nem vártátok? Esetleg születtek pozítiv tesztek vagy mikor teszteltek? Valakinek esetleg tünet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nao! Attól hogy rózsaszín, még nem biztos hogy meg is fog jönni!!! Nekem szombaton kellet, hogy megjöjjön, de nem jött meg, csak a wc papíron törlésnél rózsaszín néha-néha, és még mindig nem jött meg, pedig volt ilyen erős megjön érzésem is egyik éjjel, mégse jött meg! Most még picit émelygek is. A hőm az egyik nap 36,7-ről felugrott 37,2-re!! De most meg lecsökkent 36,5-re...de még mindig nem jött meg és úgy érzem nem fog megjönni. Csak azt nem tudom miért csökkent le most, ha nem jön meg. Mi ez a nagy ugrálás? Nagyon furcsa, ilyen még nem volt.
2010. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Második oldalon a 10:30-as vagyok.

Én úgyan úgy vagyok mint te kedves utolsó hozzászóló.

Péntekre nem vártam. Nekem fent volt a hőm 36.7-en majd leesett 36.5-re aztán felment 36.6-ra majd leesett 36.4-re.

És mensi sehol.Görcsölget kicsit a hasam de se rózsaszín se barna,csak rosszul lét.

Kb ennyi.

Nao veled mi a helyzet?

És írok is már nevet Timi vagyok.

2010. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia Timi! Én ma pozitívat teszteltem!!!! :)
2010. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Timi vagyok.

Gratulálok neked !!!!Remélem követlek majd.

Ma még sajnos nega lett a tesztem.Azt mondták próbáljam meg pár nap múlva mert esélyes vagyok a pozira.

2010. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Timi vagyok.

Tegnap este megjött..:(

2010. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

09:35-ös vagyok.


Továbbra sem jött meg, csak rózsaszínezek a wc papíron már péntek óta. A hőm változatlan, nem nőtt és nemis csökkent.

Új tünet: hogy ma már kicsit fájdogál a derekam is.

Nem tudom mi lesz...félek, hogy mensi. :((

2010. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!