Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártátok? Esetleg...

Mára nem vártátok? Esetleg születtek pozítiv tesztek vagy mikor teszteltek? Valakinek esetleg tünet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnapra nem vártam. Eddig semmi. Fájnak a cicijeim, a hőm 37,1 volt reggel is. Reggel mikor pisiltem és megtöröltem volt egy kis fehér folyás de ennyi. Neked vannak tünetek? Ja és úgy gondoltam hogy ma tesztelek.
2010. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Helló!

Én mára nem vártam, hétvégén tesztelek! Megy a drukk mindenkinek!! +++

2010. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi vagyok még:) Nekem még semmi! Most elmegyek a patikába és megnézem,de nem nagyon hiszünk már a csodában:(
2010. szept. 24. 09:45
 4/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Csatlakoznék én is.

Mára nem vártam de még nem teszteltem.Várok még.

Ha hétfőig semmi akkor tesztelek csak.

Én félek csalódni megint... 7 hónapon keresztül csalódtam már eleget inkább várok.

Drukkolok mindenkinek a sok pozi tesztekért!:)

2010. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én is így vagyok! Már 8 hónapja csak a negatív teszteket bámulom. :( Most inkább várok egy hetet és majd csak utána tesztelek.
2010. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

szia

en 22.-ere nem vartam,azota semjott meg:), viszont aznapfajt a hasam esderekam,minthameg akarna jonni,mara enyhult,szinte alig faj.tegnap reggelegy nagyon halvanyat(de ott volt!)teszteltem,most varom,mi lesz...

sok sikert es nekem is szoritsatok

2010. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Azt elfelejtettem írni,hogy nekem most nem fáj a cicim de megduzzadtak kicsit. Semmi tünetem sincs.

Tegnap kicsit volt mensi szerű görcsöm meg már ma is.

2010. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nao én is így vagyok vele :S

Párom ugrál körülöttem csináljak tesztet de mondtam nem akarom.:D

Várok még.Mindig elmegy a kedvem és amig nem jön addig örülök és reménykedem:)

2010. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nekem 2 napja fájnak a cicijeim, éjszaka nem is tudtam hason aludni. Reggeltől fáj a derekam és olyan a hasam mint amikor megjön. Már reménykedni sem merek. Szerintem megfog jönni.
2010. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10:33-as! Én mikor tesztelni akarok mindig a párom mondja hogy várjunk még! És persze mindig igaza is volt eddig! Mert mindig negatívat teszteltem! Augusztusba is késett 5 napot ezért nem akarok még annyira reménykedni! Ha hétfőn sem jön meg na akkor majd tesztelek.
2010. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!